noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی S10 تحت عنوان سامسونگ Galaxy S10 Lite عرضه می شود ?

نویسنده: sammobile.com ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۱ ب.ظ مشاهده: ۴۱۴ بار
گوشی S10 تحت عنوان سامسونگ Galaxy S10 Lite عرضه می شود ?

گوشی S10 تحت عنوان سامسونگ Galaxy S10 Lite عرضه می شود ?

سامسونگ Galaxy S10 Lite : طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده ، سامسونگ ممکن است برای نسخه‌ی ابتدایی Galaxy S10 از عنوان Lite بهره گیرد. اخیرا یکی از خرده فروشان به نام Mobile Fun  گفته بود که مدل پایه‌ای گوشی بعدی سامسونگ تحت عنوان Galaxy S10 E و نه سامسونگ Galaxy S10 Lite عرضه خواهد شد؛ اما کارکنان CompareRaja با استناد به منبع خبری خود می‌گویند که سامسونگ از عنوان دوم استفاده خواهد کرد و نه عنوان نخست.
Lite در مقابل E: عنوان نخست، نام بهتری برای یک دستگاه صفحه تخت به نظر می‌رسد.
اگر منصفانه نگاه کنیم Lite عنوان معقول‌تری به نظر می‌رسد و اگر این شایعه که Galaxy S10 دارای صفحه‌ی معمولی 5.8 اینچی تخت خواهد بود صحیح باشد، بسیاری افراد ممکن است حرف E در عنوان Galaxy S10 E را به جای علامت Edge اختصار واژه‌ی Economy (اقتصاد) تصور کنند، و این قطعا چیزی نیست که سامسونگ خواهان آن باشد. گزارش ، همچنین تصریح می‌کند که این گوشی دارای سنسور اثر انگشت بر روی صفحه نخواهد بود و این باعث می‌شود که با خود فکر کنیم در مدل ابتدایی چه بدیل امنیتی‌ای جایگزین آن خواهد کرد؟ به دلیل برخورداری از لبه‌های پَخ پایینی، این دستگاه دارای سنسور عنبیه نیز نخواهد بود و علی‌رغم برخی اشاره‌ها به Android Pie firmware سامسونگ، امکان اینکه Galaxy S10 از تکنولوژی تشخیص چهره‌ی سه بعدی بهره بگیرد، هنوز اندکی شک برانگیز است. به نظر می‌رسد جزئیات دیگری که در این گزارش بدان‌ها اشاره شده است تحت تاثیر آنچه باشد که در چند هفته‌ی اخیر درز کرده بود. یکی از این جزئیات این است که گویا مدل Lite تنها با رنگ زرد عرضه خواهد شد و اینکه باتری آن دارای سه سایز مختلف خواهد بود. با نزدیک شدن تاریخ عرضه‌ی رسمی Galaxy S10 که کمتر از یک ماه به آن مانده فقط باید اندکی دیگر منتظر بود تا سرانجام مشخص شود که کدامیک از این شایعات و اطلاعات درز کرده به بیرون، صحیح خواهد بود.
شما کدام عنوان را برای نسخه‌ی ابتدایی Galaxy S10 بیشتر می‌پسندید؟ Galaxy S10 E یا سامسونگ Galaxy S10 Lite و یا عنوان کاملا متفاوت دیگری؟ 
 

نظر خودتان را ارسال کنید