noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سایز گوشی Note 10 Pro و Note 10 متفاوت است

نویسنده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰ ق.ظ مشاهده: ۳۴۱ بار
سایز گوشی Note 10 Pro و Note 10 متفاوت است

سایز گوشی Note 10 Pro و Note 10

خبرهای زیادی از این طرف و آن طرف نشت کرده و در آخرین اخبار ادعا شده که گوشی Note 10 و  گوشی Note 10 Pro یک اندازه نیستند و سایز صفحه نمایش آن دو با یکدیگر متفاوت است. دیگر بر همگان محرز شده که سامسونگ از پرچم دار بعدی خود، دو ورژن عرضه خواهد کرد. اندازه ی صفحه نمایش و احتمالاً برخی دیگر از مشخصات این دو دستگاه با هم تفاوت دارد. 

چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ
انتظار می رود مدل های Note 10 شبیه یکدیگر باشند. احتمالاً باتری یکسانی هم دارند. هر دو مدل دارای ورژن 5G هم خواهند بود. 
تفاوت سایز صفحه نمایش از لایه ی محافظی که برای این گوشی ها ساخته شده مشخص است. بر اساس گزارشی از @UniverseIce این لایه های محافظ برای دو مدل جدید سری نوت ساخته شده اند. این دو مدل دارای صفحه نمایش های 6.3 اینچی و 6.75 اینچی هستند. می توان درک کرد که مدل دوم چقدر بزرگتر است. 
این لایه های محافظ، برشی برای دوربین سلفی ندارند. احتمالاً به این دلیل که هنوز نوع قرارگیری دوربین مشخص نشده، این لایه های محافظ فاقد پانچ دوربین هستند. گفته می شود پانچ دوربین سلفی در Galaxy Note 10 در وسط قرار دارد، اما در گوشی Note 10 Pro از آنجا که دوربین سلفی دوگانه می باشد، در سمت راست صفحه قرار خواهد گرفت. 
اخباری هم در مورد انحنای لبه های صفحه نمایش در نوت 10 منتشر شده است. به نظر می رسد، انحنای صفحه نمایش نوت 10 مثل S10 باشد. گفته می شود حاشیه های صفحه نمایش در نوت 10 به صورت قابل توجهی باریک می شود. 
سامسونگ هیچ گونه اطلاعاتی از نوت 10 در اختیار علاقه مندان نگذاشته است. 

گوشی Note 10 Pro
 
گوشی Note 10 Pro

نظر خودتان را ارسال کنید