noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی M20 چه شکلی خواهد بود

نویسنده: toranji.ir ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳ ق.ظ مشاهده: ۶۰۳ بار
گوشی M20 چه شکلی خواهد بود

هر چند شایعاتی وجود داشت که آیا گوشی M20 با نمایشگر Infinity U ارایه می شود یا نه اما به نظر می رسد که این شایعه اشتباه بوده است .
 هر چند همچنان گوشی M20 همچنان جز اولین موبایل های سامسونگ با بریدگی نمایشگر است اما این بریدگی نمایشگر از نوع Infinity U نبوده و یک بریدگی نمایشگز قطره طور دارد که در نمایشگرهای جدید سامسونگ ندیده بودیم .
 امشب در تصویری که منتشر شده است ، گلس گوشی M20 بریدگی نمایشگر قطره طور آن را نشان می دهد . در ادامه با ما همراه باشید .
 galaxy-m20-2
 
این گلس گوشی M20 است و همانطور که می بینید ، روی لبه بالایی یک بریدگی نمایشگر قطره طور وجود دارد و سامسونگ در آن سعی داشته تا یک طراحی خیلی ساده و البته ترندی را ارایه کند .
 این بریدگی نمایشگر قطره طور فقط دوربین سلفی را در خود دارد و بلندگوی مکالمه بالاتر از آن بین شیشه و فریم فلزی جای گرفته است . حاشیه لبه پایین نمایشگر گوشی M20 نیز به شکل قابل توجهی کم است که برای یک موبایل پایین رده می تواند کاملا جذاب ظاهر شود .
مدرکی که به ما سرنخی درباره مشخصات سخت افزاری گلکسی ام ۲۰ می داد، بنچمارک Antutu آن است . مهم امتیاز یا مشخصات سخت افزاری گوشی M20 یا سامسونگ SM-M205f نیست چون پیش تر دیدیم که گلکسی ام ۲۰ (Galaxy M20) با اگزینوس ۷۸۸۵ و اندروید ۸.۱ لو رفت .
 جهت رفع سو تفاهم باید بگویم گلکسی ام ۲۰ و گلکسی ام ۲ هر دو نام هایی هستند که به SM-M205f اطلاق می شود ، هنوز نام نهایی مشخص نیست . در این بنچمارک Antutu ، مهم رزلوشن نمایشگر است .
رزلوشن ۱۰۸۰ در ۲۳۴۰ یعنی نسبت تصویر ۱۹.۵:۹ و این نسبت تصویر تا کنون به صورت گسترده در موبایل های دارای بریدگی نمایشگر عرضه شده است . گلکسی M2 با مشخصاتی چون چیپست اگزینوس ۷۸۸۵ با ۳ گیگ حافظه رم و ۳۲ گیگ حافظه داخلی دقیقا شبیه به یک جانشین خانواده گلکسی جی (Galaxy J) است .
نظر شما چیست ؟ گلکسی ام ۲۰ می تواند دستگاه موفقی باشید ؟

نظر خودتان را ارسال کنید