noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی J3 star و گوشی J7 star توسط سامسونگ ثبت گردید

نویسنده: gadgetnews ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۲۷۴ بار
گوشی J3 star و گوشی J7 star توسط سامسونگ ثبت گردید

گوشی J3 star و گوشی J7 star توسط سامسونگ ثبت گردید

گوشی J3 star و گوشی J7 star نام گوشی هایی هستند که به نظر باید در آینده‌ای نزدیک منتظر معرفی آن‌ها باشیم. طبق تجربه پیشین از محصولات سری J سامسونگ، آن‌ها میان‌رده‌هایی ارزشمند به شمار می‌آیند.
 
 
گوشی های موبایل سامسونگ به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند. محصولات سری S اصلی‌ترین پرچمداران این شرکت محسوب می‌شوند (گوشی های سری نوت به خاطر داشتن قلم، ورژنی پیشرفته‌تر از همین محصولات به شمار می‌آیند). اما میان‌رده‌های این شرکت به دو سری A و J تقسیم می‌شوند.
 
گلکسی جی 3 استار جزو برترین میان‌رده‌های این شرکت خواهد بود
محصولات سری A میان‌رده‌هایی بسیار قدرتمند بوده و چند پله از پرچمداران پایین‌تر هستند. به عنوان نمونه گوشی های سری A سامسونگ در سال 2016 با عنوان ورژن ارزان قیمت و اقتصادی پرچمداران سری S همین سال معرفی شدند. با این حال سری J در مقایسه با A گسترده‌تر بوده و هر سال مدل‌های بیشتری را شامل می‌شود. طبق گفته‌های دفتر ثبت اختراع و علامت‌های تجاری ابالات متحده آمریکا، خانواده سوم قرار است از این نیز بزرگتر شود، چرا که سامسونگ اخیرا دو نام تجاری گوشی J3 star و گوشی J7 star را به ثبت رسانده است.
 
galaxy-j3-star-02
پسوند استار در کنار دیگر پسوندهای محصولات این شرکت همچون پرو، پرایم، مکس و ایس قرار می‌گیرد. از آنجایی که در گلکسی (کهکشان)، استار (ستاره) در دور دست‌ها قرار گرفته و بقیه اشیای به دور آن گردش می‌کنند، می‌توان پیش‌بینی کرد گلکسی جی 3 استار و گلکسی جی 7 استار برترین محصولات این سری خواهند بود!

    نظر خودتان را ارسال کنید