noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Huawei P30 Pro با صفحه نمایش های سامسونگ

نویسنده: sammobile.com ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴ ق.ظ مشاهده: ۲۸۱ بار
گوشی Huawei P30 Pro با صفحه نمایش های سامسونگ

به نظر می‌رسد که هواوی و سامسونگ اختلافات خود را کنار گذاشته‌اند و توافقی امضا کرده‌اند که طی آن سامسونگ قرار است برای گوشی‌ Huawei P30 و گوشی Huawei P30 Pro صفحات AMOLED تولید نماید. شرکت سامسونگ با این توافقنامه جایگزین شرکت‌های BOE و LG می‌شود که برای گوشی Huawei Mate 20 Pro صفحات OLED تولید می‌کردند.
در حالی که دلیل هواوی برای این تغییر همکاری مشخص نیست برخی معتقدند که خط تولید پیشرفته‌ی سامسونگ و همچنین کیفیت بسیار بالای صفحات AMOLED این شرکت دلیل این کار هواوی بوده است. این همکاری به هواوی کمک می‌کند که بدون نیاز به وارد کردن شرکتی دیگر و تنها توسط همکاری با سامسونگ صفحات با کیفیت مورد نظرش را تهیه نماید.

گوشی Huawei P30 Pro

samsung-display-huawei-p30-pro-1

 

گوشی Huawei P30 Proهواوی اذعان نموده است که همکاری با یک تولید کننده باعث می‌شود که تلاش‌های خود را تنها برای همکاری با یک شرکت متمرکز کند و همچنین ریسک لو رفتن طرح‌ها را کاهش دهد و علاوه بر این مطمئن باشد که محصول نهایی با کیفیت درخواستی این شرکت کاملا همخوانی دارد. به طور خلاصه، همکاری با یک شرکت تمامی پروسه‌ی تولید را برای هواوی آسان‌تر می‌سازد.
ماه دسامبر نیز در اخبار مختلف بدین اشاره شده بود که اپل نیز می‌خواهد برای آیفون‌های 2019 خود از صفحات AMOLED سامسونگ استفاده کند. این شرکت گفته دلیل همکاری‌اش با سامسونگ این می‌باشد که این شرکت یکی از معدود تولیدکنندگانی است که تکنولوژی لازم برای یکپارچه‌سازی و جای دادن سیستم لمس صفحه در درون آن را دارد که باعث کاهش ضخامت دستگاه نهایی می‌شود.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید