noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy Xcover 5 سامسونگ ثبت شد

نویسنده: sammobile.com ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۸ ب.ظ مشاهده: ۸۷۵ بار
گوشی Galaxy Xcover 5 سامسونگ ثبت شد

گوشی Galaxy Xcover 5

یک گوشی تازه که به نظر میرسد نسل تازه ی Galaxy Xcover باشد در وب سایت Wi-Fi Alliance با سیستم عامل اندروید Pie ثبت گردیده. کد نام این دستگاه SM-G398F بوده که احتمالا گوشی Galaxy Xcover 5 خواهد بود زیرا Galaxy Xcover 4 با کد نام SM-G389F ثبت گردیده بود و شباهت این کد نام ها بیانگر این است که گوشی هوشمند تازه ثبت شده نسل تازه ی Xcover سامسونگ باشد. گوشی Galaxy Xcover 5 سال  گذشته در وب سایت سامسونگ نیوزلند ثبت شده بود که البته رونمایی نشد اما به نظر می رسد که امسال در رونمایی از آن جدیت بیشتری داشته باشد. 
سال گذشته عکسی از گوشی Xcover 5 در توییتر منتشر شد که سیستم تک دوربینه ی آن را همراه با سه عدد فلش LED که به صورت عمودی قرار گرفته بودند به نمایش گذاشته بود. البته هرگز گفته نشده بود که این عکس متعلق به Xcover 5 است و از آنجایی که تمامی گوشیهای تازه با سیستم های چند دوربینه ارائه شده اند ، این تاخیر سامسونگ برای ارائه ی یک گوشی با تعداد دوربین های بیشتر می تواند حدسی منطقی باشد. حتی شاید سامسونگ بخواهد Xcover 5 را با سخت افزاری پیشرفته به بازار عرضه کند. 
دیگر اطلاعاتی که در مورد این گوشی ثبت شده نشانگر رم و پردازنده ی استفاده شده در آن می باشد. گوشی که در وب سایت GeekBench با کد نام SM-G398FN ثبت شده مجهز به پردازنده ی Exynos 7885 و رم 3 گیگابایت خواهد بود ، مشخصاتی دقیقا مشابه به مدل اقتصادی گوشی Galaxy M20 ، می توانید برای تصور کردن آن یک M20 را با قاب بسیار ضخیم و IP68 در نظر بگیرید. اطلاعات تکمیلی در مورد این گوشی به زودی توسط سامسونگ منتشر خواهد گردید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید