noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy S10 e فاقد حسگر ضربان قلب می باشد

نویسنده: ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵ ق.ظ مشاهده: ۵۰۷ بار
گوشی Galaxy S10 e فاقد حسگر ضربان قلب می باشد

اگر قصد دارید که مدل اقتصادی دهمین پرچمدار سامسونگ یعنی گوشی Galaxy S10 e را تهیه نمایید باید بگوییم که متاسفانه این گوشی فوق العاده فاقد حسگر ضربان قلب می باشد. این حسگر سالهاست که در گوشی های پرچمدار سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته و انتظار می رفت که در این گوشی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما اینطور نشد. در کنار دوربین پشت این گوشی یک روزنه قرار گرفته که برخی کارشناسان بر این نظر بودند که گوشی Galaxy S10 e مجهز به حسگر ضربان قلب مخفی بوده اما در اشتباه بودند. 
 

گوشی Galaxy S10 e

 
برنامه ی Samsung Health نصب شده بر روی گوشی Galaxy S10 e بخشی مربوط به حسگر ضربان قلب ندارد. از این رو سامسونگ توانسته این مدل را با قیمت 750 دلار به فروش برساند. برخی از کسانی که به طور معمول از گوشی های پرچمدار سامسونگ استفاده نموده اند اگر به یک مغازه رفته و بخواهند گوشی S10e را تهیه کنند به احتمال زیاد از نبود حسگر ضربان قلب غافلگیر خواهند شد. 
 
برخی برنامه ها امکان ثبت ضربان قلب را توسط دوربین فراهم می سازند   
 
اما اگر می خواهید S10e را تهیه کنید می توانید توسط برنامه ی Heart Rate Monitor و دوربین گوشی ضربان قلب خود را محاسبه کنید. تمامی حسگرهای ضربان قلب به انگشت شما نور تابیده و با مشاهده ی جریان خون در زیر پوست ضربان قلب را محاسبه نموده و دوربین نیز می تواند این کار را به خوبی انجام دهد. البته ناگفته نماند استفاده از این ویژگی در زمان طولانی می تواند به لنز دوربین شما آسیب وارد کند. اگر محاسبه ی ضربان قلب مساله ای جدی برای شما بوده بهتری است یک گوشی مجهز به حسگر ضربان قلب تهیه کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید