noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy S10 پلاس و رندرهای جدید مدل سرامیکی

نویسنده: sammobile.com ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲ ب.ظ مشاهده: ۹۰۸ بار
گوشی Galaxy S10 پلاس و رندرهای جدید مدل سرامیکی


یک رندر لو رفته‌ی جدید نخستین تصاویر محتمل از ورژن سفید مدل سرامیکی گوشی Galaxy S10 پلاس را در اختیارمان قرار داده است. قبلا تصاویر S10 را در تمامی رنگ‌های مختلف دیده بودیم و همچنین عکس‌هایی از ورژن سیاه مدل سرامیکی S10+ نیز چندین روز قبل منتشر شده بود. تصاویر جدید از ورژن سفید S10+ امروز منتشر شده‌اند بنابراین بر اساس این رندرهای تازه چیز زیادی درباره‌ی این گوشی نمی‌توان گفت. 
در مقایسه با ورژن سفید بلوری S10+، ورژن سفید سرامیکی در قسمت پشت بسیار صاف و روشن به نظر می‌رسد. ممکن است نگارش سفید معمولی به دلیل هاله‌ی سبز رنگ و ترکیب رنگ گرادینت آن برای برخی افراد گزینه‌ی بهتری باشد.
 مدل سرامیکی،  کلاسیک تر به نظر می‌رسد؛ اما متاسفانه نسخه‌های سرامیکی تنها برای مدل S10+ در دسترس خواهند بود. یک لیست منتشر شده توسط یکی از خرده فروشان نشان می‌دهد که این گوشی در مدل 8GB/512GB منتشر خواهد شد؛ اما بیشتر شایعات منتشر شده بدین اشاره کرده‌اند که تنها مدل S10+ نسخه‌ی 12GB/1TB خواهد بود.
galaxy-s10-ceramic-white-1
گوشی Galaxy S10 پلاس

 می‌توانید در عکس بالا مدل‌های سفید سرامیکی و سفید بلوری را در کنار یکدیگر ببینید. ما همچنین در زیر رندرهای مدل سیاه سرامیکی را نیز قرار داده‌ایم تا بتوانید در مقایسه با مدل سفید چه تفاوتی دارد. 

galaxy-s10-ceramic-white-2 

گوشی Galaxy S10 پلاس

نظر خودتان را ارسال کنید