noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy Note 11 : چه چیزهایی می تواند این فبلت پرچم دار را بهبود ببخشد؟

نویسنده: samsungia ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶ ق.ظ مشاهده: ۳۳۳ بار
گوشی Galaxy Note 11 : چه چیزهایی می تواند این فبلت پرچم دار را بهبود ببخشد؟

گوشی Galaxy Note 11 : با آن که زمان زیادی از عرضه نوت 10 نگذشته، در مورد مدل بعدی حدس و گمان های زیادی زده می شود. نوت 10 در نظرسنجی ها تقریبا 4 ستاره از 5 ستاره را دریافت کرده است که امتیاز قابل توجهی است. قدرتف چند کاره بودن دوربین و قلم بی نظیر S Pen قابل تمجید است. اما حتماً مواردی در نوت سال بعد بهبود پیدا می کنند. در ادامه به چیزهایی که سامسونگ بر روی آن ها کار می کند، اشاره می کنیم. 

دوربین نوت 11

دوربین سه گانه نوت 10 نسبت به دوربین S10 تغییر پیدا کرده بود. دوربین نوت 10 بسیار خوب و چند کاره است و لنزهای واید، اولترا واید و تله فوتو تجربه ی خوبی در  اختیار کاربر می گذارند. استاندارد عکاسی نوت 10 از  Huawei P30 و  Google Pixel 4 پایین تر است. 
نکته ی مایوس کننده ی دوربین نوت 10 ، قابلیت Live Focus  برای ویدیو بود که وظیفه ی بزرگنمایی سوژه را نسبت به پس زمینه زیاد خوب انجام نمی داد. 

عمر باتری گوشی Galaxy Note 11

متاسفانه عمر باتری نوت 10 زیاد بالا نیست. با آن که این باتری 3500mAh است، برای سوخت رسانی به نوت 10 همیشه گرسنه کافی نیست و معمولاً در اواخر روز شارژ این گوشی به آخر رسیده است. نوت های قبلی باتری های قدرتمندی داشتند. 
Note 10 Plus به علت برخورداری از باتری 4000mAh بهتر از برادر کوچکترش عمل می کند. این گوشی یک روز کامل کار می کند. بنابراین سامسونگ باید در پرچم دار بعدی بر روی این مسئله کار کند و باتری قدرتمندی برای گوشی Galaxy Note 11 در نظر بگیرد. 

صفحه نمایش

پرچمداران اخیر از صفحه نمایش هایی با نرخ بارگیری تصویر بیشتر برخوردار بودند که باعث می شد تصویر بسیار نرم و روان دیده شود. برای مثال گوشی های OnePlus 7T Pro و Google Pixel 4 دارای نرخ بارگیری تصویر  90Hz هستند که نسبت به میزان استاندارد یعنی 60Hz رشد زیادی داشته است. بعد از تجربه ی کار با صفحه نمایش هایی با نرخ بارگیری تصویر بالا دیگر نمی توان با صفحه نمایش های معمول کار کرد. بنابراین امید می رود سامسونگ در نوت 11 کمی پا را فراتر بگذارد و به  Asus ROG Phone 2 و  Razer Phone 2 با نرخ بارگیری تصویر 120Hz برسد. این میزان از بارگیری تصویر توسط پردازشگر Exynos 990  پشتیبانی می شود. 

قابلیت ها 

وقتی صحبت از قابلیت های سخت افزاری باشد، نوت 10 نسبت به S10 یا حتی نوت 9 یک گام عقب تر قرار می گیرد. جک هدفون در هر دو ورژن پلاس و استاندارد حذف شده است. اسلات کارت حافظه تنها در ورژن بزرگتر قرار دارد و نبود این اسلات در ورژن استاندارد انعطاف دستگاه را کم می کند. به احتمال زیاد این امکان در نوت 11 فراهم می شود، اما اگر دعاهای علاقه مندان مستجاب نشود، کمی مایوس کننده است. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید