noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy Note 10 Pro با شارژ 25 واتی

نویسنده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۳ ب.ظ مشاهده: ۲۶۰ بار
گوشی Galaxy Note 10 Pro با شارژ 25 واتی

گوشی Galaxy Note 10 Pro با شارژ 25 واتی

بر اساس توییتی که توسط یکی از برنامه نویسان مطرح وب سایت XDA Developers یعنی مکس وینباخ اعلام شده این احتمال وجود دارد که گوشی Galaxy Note 10 Pro ، پرچمدار آینده ی شرکت سامسونگ با فست شارژ 45 واتی ارائه نگردد. در شایعه ای که پیشتر همه را هیجان زده کرده بود گفته شده بود که Note 10 Pro با پشتیبانی از شارژ 45 واتی که دو برابر توان شارژی که در گوشی های Galaxy S10 4G ، Galaxy A70 و Galaxy A80 قرار داده شده ارائه خواهد شد ، اما در خبری تازه گفته شده که این فناوری بجای Note 10 Pro در سری A آینده ی سامسونگ یعنی Galaxy A90 استفاده خواهد گردید. گوشی Galaxy A70 سامسونگ نخستین گوشی این شرکت با پشتیبانی از شارژ سریع 25 واتی بود ، پس تصمیم سامسونگ به استفاده از سیستم فست شارژ تازه در نسل تازه ی سری A خیلی دور انتظار نمی باشد. 

تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ
 
در این خبر منتشر شده مساله ای که توجه بسیاری را به خود جلب نموده این است که گفته شده سرعت شارژ گوشی Galaxy Note 10 Pro با Note 10 متفاوت خواهد بود. استفاده از شارژ 15 واتی در Note 10 که گفته شده باتری 3.400 میلی آمپری ارائه خواهد شد خیلی باعث نگرانی و ناراحتی طرفداران گوشی سامسونگ نخواهد شد بلکه حتی می تواند قیمت ارائه ی آن را پایین تر نیز آورد. از این رو می توان انتظار داشت که سامسونگ بخواهد از باتری 45 واتی در مدل Galaxy Note 10 5G استفاده کند ، دقیقا استراتژی که در ارائه ی سری S10 پیش گرفت و S10 5G را با سیستم فست شارژ متفاوت ارائه نمود. 
 
البته هنوز چند ماه به رونمایی از Galaxy Note 10 باقی مانده و می توان انتظار داشت که خبری هایی اینچنینی بیشتر منتشر و دیده شوند تا اینکه سرانجام نکات مشترک بیشتری با هم پیدا کنند. البته بسیاری گفته بودند که سامسونگ هیچگاه تنها پس از ارائه ی دهمین پرچمدار خود یک گوشی را با توان شارژ سه برابری ارائه نخواهد نمود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید