noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy J7 Nxt نیز اندروید 9 PIe را دریافت می کند

نویسنده: sammobile.com ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸ ق.ظ مشاهده: ۱۵۹ بار
گوشی Galaxy J7 Nxt نیز اندروید 9 PIe را دریافت می کند

گوشی Galaxy J7 Nxt نیز اندروید 9 PIe را دریافت می کن

سامسونگ امروز عرضه ی اندروید 9 Pie را در کشور تایلند مخصوص گوشی Galaxy J7 Nxt آغاز نموده که نسخه ی ارتقاء یافته ی گوشی Galaxy J7 2016 بوده که با اندروید نوقا به بازار ارائه گردیده بود و سپس به اندروید Oreo و اکنون قرار است که به اندروید 9 Pie ارتقاء یافته و آخرین آپدیت نرم افزاری بزرگ خود را دریافت نماید. این آپدیت در حالی ارائه شده که از آخرین آپدیت بزرگی که این گوشی دریافت کرده بود تنها 9 ماه می گذرد و این به صورت کامل نشان دهنده ی این است که این غول کره ای به ارائه ی آپدیت ها سرعت بخشیده و به گوشی های خود از نظر نرم افزاری رسیدگی بیشتری می کند. 
 
همانطور که پیشتر نیز اشاره شد این دومین آپدیت گسترده ی نرم افزاری گوشی Galaxy J7 Nxt بوده و این بدین معناست که اندروید Q را دریافت نخواهد نمود. سامسونگ این سیاست را حتی در مورد گوشی های 1000 دلاری خود اجرا می کند و هیچ دستگاهی مستثنی نیست. البته سامسونگ می توانست این گوشی را کمی دیرتر تنها کمی پس از ارائه ی اندروید 8 ارائه کند تا بتواند آن را با اندرویدی تازه تر روانه ی بازار کند ، اما این برای گذشته بوده و سامسونگ در مورد این گوشی تصمیمش را گرفته. سامسونگ به طور معمول گوشیهای تازه ی خود را با جدیدترین آپدیت ارائه نمی کند و این کاری بوده که برای مدت ها به انجام رسانده. 
 
کسانی که در حال استفاده از این گوشی هستند علاوه بر دریافت رابط کاربری تازه ی One UI چندین ویژگی تازه از جمله Night Mode ، سیستم جستجوی پیشرفته ، کیبورد مجازی با قابل جابجایی را اضافه نموده و نیز ویژگی Adaptive Battery یا باتری سازگار امکان استفاده از ویژگی ها را برای مدت بیشتری فراهم می سازد. در این آپدیت بسته ی امنیتی ماه مِی 2019 نیز گنجانده شده. 
 
این آپدیت در تایلند در حال انتشار بوده و در هفته های آتی نیز باری دیگر کشورهای نیز قابل دریافت خواهد بود و جهت اطمینان می توانید به از منوی Settings به Software Update رفته و بر روی Download Updates Manually زده و در صورت ارائه شدن آپدیت آن را به صورت دستی دریافت کنید. 
 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید