noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy Fold 2

نویسنده: sammobile.com ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۵ ب.ظ مشاهده: ۳۴۵ بار
گوشی Galaxy Fold 2

هنوز یک ماه به عرضه‌ی عمومی گوشی Galaxy Fold مانده است؛ اما طراحان مفهومی از هم اکنون در حال پیش بینی مدل آینده‌ی Galaxy Fold هستند. ویدیویی جدید از گوشی Galaxy Fold 2 به تازگی بر روی کانال یوتیوب Concept Creator منتشر شده است و بسیاری از نقص‌ها و اعتراضاتی که به نسل اول این گوشی وارد شده را حل می‌نماید. 
یکی از بزرگترین نقدهایی که به Galaxy Fold وارد شده این است که صفحه‌ی کاور نسبت به استاندارد امروزه‌ی گوشی‌های هوشمند بسیار کوچک می‌باشد و به همین دلیل کارایی لازم را ندارد. بسیاری از افراد نیز گفته بودند که از ناچ بزرگی که بر روی صفحه‌ی اصلی نصب شده راضی نیستند. طرفداران سامسونگ نیز اشاره کرده بودند که با توجه به ساختار طراحی این گوشی اضافه کردن قلم S Pen انتخابی منطقی می‌بود.

گوشی Galaxy Fold 2
در این ویدیوی جدید می‌توانیم ببینیم که در گوشی Galaxy Fold 2 تمامی این مشکلات حل شده است. هر دوی صفحه نمایش کاور و اصلی به صفحات لبه به لبه بدل شده‌اند و سوراخ پانچ‌هایی مشابه گوشی Galaxy S10 برای دوربین‌ها طراحی شده است. سازنده‌ی این ویدیو همچنین قلم S Pen را نیز آورده که سامسونگ ممکن است در آینده به این گوشی اضافه نماید. از آنجایی که صفحه نمایش بزرگ مدل‌های Galaxy S بخشی از جذبه‌ی سری Galaxy Note را از آن خود کرده‌اند؛ در واقع، جایگزین کردن سری گوشی‌های Galaxy Note با Galaxy Fold بسیار معقول به نظر می‌رسد.

دستگاهی که در ویدیو نشان داده شده ممکن است در حال حاضر از لحاظ تکنولوژیکی قابل ساخت نباشد؛ اما هیچ جای شکی نیست که روزی به واقعیت بدل خواهد شد. هر آنچه در این ویدیو نشان داده شده ضرورتا نقطه اوج تمامی تکنولوژی‌ها و طراحی‌هایی می‌باشد که سامسونگ تاکنون وارد بازار کرده است. این تصویر یقینا آن چیزی‌ست که گوشی Galaxy Fold در آینده خواهد بود؛ اما هنوز نمی‌دانیم که این گوشی Galaxy Fold 2 خواهد بود یا Galaxy Fold 5.
 

نظر خودتان را ارسال کنید