noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی Galaxy A20s مجوز بلوتوث دریافت کرده و در آستانه عرضه

نویسنده: sammobile.com ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲ ق.ظ مشاهده: ۲۷۶ بار
گوشی Galaxy A20s مجوز بلوتوث دریافت کرده و در آستانه عرضه

گوشی Galaxy A20s مجوز بلوتوث دریافت کرده و در آستانه ی عرضه

عرضه گوشی های هوشمند میان رده ی سامسونگ و رونمایی از آنها تمامی نداشته و این شرکت کره ای قصد دارد تا از چندین گوشی Galaxy A تازه در سال 2020 رونمایی به عمل آورد اما این بدین معنا نیست که گوشی های هوشمند سری Galaxy A 2019 به پایان رسیده و دیگر مدل تازه ای ارائه نخواهد شد. یک مجوز بلوتوث دریافت شده نشان داده که این شرکت در حال طراحی یک گوشی میان رده ی Galaxy A دیگر بوده بوده که با کد نام SM-A207F و نام گوشی Galaxy A20s رونمایی خواهد شد.  

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
هنوز مشخص نیست که Galaxy A20s با چه تفاوت هایی یا بهتر است بگوییم چه برتری هایی نسبت به Galaxy A20 ارائه خواهد شد ، شاید با یک سیستم سه دوربین و چیزی شبیه به سیستمی که بر روی Galaxy A30 استفاده شده ارائه شود و خبری از سیستم دو دوربینه ی ارتقاء یافته نباشد. اکنون که سامسونگ گوشی های هوشمند Galaxy A30s و Galaxy A50s را با سیستم سه دوربینه عرضه کرده خیلی دور از ذهن نخواهد بود که بخواهد از آن استراتژی در A20s هم استفاده کند. علاوه اینکه میتوانیم انتظار داشته باشیم که دیگر از دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی در گوشی Galaxy A20s استفاده نشود و رم و حافظه ی ذخیره سازی آن نسبت به A20 که با رم 3 و حافظه ی 32 گیگابایت ارائه شده بود ارتقاء داشته باشد. 
 
تنها چیزی که اکنون در مورد این گوشی می توان تایید کرد این بوده که در حال تست با سیستم عامل اندروید Pie بوده و دیگر اطلاعات یک راز بوده که شاید تا روز رونمایی برای بدست آوردن آنها باید صبر کنیم. هرچند امکان دارد با ثبت در WiFi Alliance اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی هوشمند منتشر گردد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید