noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی A90 5G سامسونگ از Samsung DeX پشتیبانی می کند

نویسنده: sammobile.com ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷ ق.ظ مشاهده: ۴۹۱ بار
گوشی A90 5G سامسونگ از Samsung DeX پشتیبانی می کند

گوشی A90 5G سامسونگ از Samsung DeX پشتیبانی می کند

با آن که سامسونگ در سال های اخیر گوشی های سری A را بسیار ارتقا داده است، هنوز فاصله ی زیادی بین این سری و سری S وجود دارد. اما این فاصله روز به روز کمتر می شود. قابلیتی که تا به حال فقط در پرچم دارها وجود داشت، حالا به این سری اضافه شده است. 
گوشی A90 5G سامسونگ قابلیت های پر زرق و برقی دارد. پردازشگر این گوشی Snapdragon 855 می باشد که اغلب در گوشی های پرچم دار استفاده می شود. 
گوشی A90 5G سامسونگ اولین دستگاه از سری A است که از DeX پشتیبانی می کند. محیط شبه کامپیوتر سامسونگ تاکنون تنها به پرچم داران محدود می شد اما A90 5G به این قابلیت مجهز شده و به کاربران اجازه می دهد از طریق پورت USB به یک نمایشگر اکسترنال وصل شوند. 
فعال کردن پشتیبانی A90 5G از Dex در این گوشی معقول به نظر می رسد؛ چرا که سخت افزار مناسبی دارد و مصرف کنندگانی که در کشورهای دارای شبکه ی 5G زندگی می کنند، می خواهند کارهایشان را از طریق انجام دهند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


Galaxy A90 5G از اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت هم پشتیبانی می کند. به این ترتیب کاربران می توانند تصویر گوشی خود را در کامپیوتر ویندوزی ببینند. همچنین می توان از طریق این قابلیت اعلانات را بررسی کرد، پیامک فرستاد و عکس های گوشی را در کامپیوتر مشاهده کرد. 
سامسونگ A90 5G را ابتدا در کره ی جنوبی عرضه می کند و سپس این گوشی را در کشورهای دارای شبکه ی 5G به بازار می فرستد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید