noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی A7 2019 باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر خواهد داشت

نویسنده: toranji.ir ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۳ ب.ظ مشاهده: ۶۴۰۲ بار
گوشی A7 2019 باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر خواهد داشت

گوشی A7 2019 : به نظر می‌رسد که سامسونگ حجم باتری های بزرگی را برای موبایل های سال ۲۰۱۹ خود در تمام خانواده‌ها در نظر گرفته است. امروز شایعه ای منتشر شده که باتری گلکسی A70 برابر ۴۴۰۰ میلی آمپر خواهد بود. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

 galaxy-a8-samsung-4
گوشی A7 2019
 
سه روز پیش بود که خواندیم سامسونگ ۱۰ عضو از خانواده گلکسی A را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد کرد. راهبرد سامسونگ برای سال ۲۰۱۹ احتمالاً افزایش تعداد دستگاه های موجود در بازار از برند خود است تا کاربر در نهایت در بین انتخاب محصولات سامسونگ در بماند به جای اینکه به خرید محصولات برندهای دیگر فکر کند.
گوشی A7 2019 عضو کم شایعه خانواده گلکسی A 2019 است اما امشب خبر می رسد که باتری بزرگ ۴۴۰۰ میلی آمپری خواهد داشت. سامسونگ برای خانواده گلکسی M حتی تا باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری هم در نظر گرفته است و احتمالا یک موبایل با همین حجم هم در خانواده گلکسی اس ۱۰ حضور خواهد داشت.
به نظر می‌رسد که سامسونگ سعی می‌کند تا شاخصه عمر باتری خیلی خوب را برای موبایل های سال ۲۰۱۹ خود در نظر بگیرد و این می‌تواند یک محرک خوب برای خرید موبایل های نسل جدید آنها باشد.
نظر شما چیست؟ عمر باتری در خرید موبایل شما چقدر موثر است؟ پاروبانک را ترجیح می دهید یا موبایل با عمر باتری خوب؟
 

نظر خودتان را ارسال کنید