noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی گلکسی S10 Plus قابل اعتماد تر از iPhone XS

نویسنده: sammobile.com ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۳ ب.ظ مشاهده: ۶۰۴ بار
گوشی گلکسی S10 Plus قابل اعتماد تر از iPhone XS


در تازه ترین رای گیری سراسری انجام شده در مورد بهترین و قابل اعتماد ترین گوشی هوشمند جهان ، گوشی گلکسی S10 Plus توانست از دیگر گوشی ها که شامل iPhone XS ، iPhone XS Max و گوشی هشت ماهه ی سامسونگ یعنی نوت 9 ، پیشی بگیرد. دلیل برتری آن ؟ توان پردازش بی نظیر ، دوربین های استثنایی و باتری بزرگ بوده که آن را یک سروگردن بالاتر از دیگر رقبا قرار داده. 
 
" چیزی که گوشی گلکسی S10 Plus را از دیگر گوشی ها متمایز می کند سرعت پردازش بالا و انجام سریع کارهای ساده ، باتری عظیم و دوربین های فوق العاده و توانایی مقاومت بالا در شرایط سخت می باشد. " این ها گفته ی مدیر وب سایت Consumer Reports بوده و او در ادامه گفته که این نخستین باری است که سامسونگ کیفیت دوربین های پرچمدار خود را تا حدی بالا برده تا بتواند پس از مدت ها در صدر لیست با کیفیت دوربین برتر خود قرار بگیرد. 
 

گوشی گلکسی S10 Plus با دوام تر از iPhone XS  

 
علاوه بر نتایج برتر از لحاظ فنی ، بسیاری به دوام بالاتر S10 Plus نسبت به iPhone XS اشاره داشته اند. این گوشی در تست استقامت که 100 مرتبه افتادن از دست و غرق شدن در آب بوده نسبت به دیگر گوشی ها مقاوم تر بوده و عنوان مقاوم ترین گوشی هوشمند 2019 را نیز از آن خود نموده. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید