noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی گلکسی Note9 احتمالا از شبکه 5G پشتیبانی می‌کند

نویسنده: gadgestnews.ir ۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵ ب.ظ مشاهده: ۷۳۴ بار
گوشی گلکسی Note9 احتمالا از شبکه 5G پشتیبانی می‌کند

گوشی گلکسی Note9 احتمالا از شبکه 5G پشتیبانی می‌کند

گوشی گلکسی Note9  به احتمال زیاد از شبکه 5G پشتیبانی خواهد کرد. آیا این فناوری تا پایان سال 2018 آماده استفاده می‌شود؟
با تلاش شرکت‌های مخابراتی برای پوشش شبکه 5G، زمان زیادی با تبدیل 5G به استانداردی برای تلفن های هوشمند و جایگزینی با 4G LTE فاصله نداریم. هرچند، در حال حاضر یک مشکل وجود دارد و آن، عدم پشتیبانی گوشی های موبایل از این فناوری است.
ولی حالا گزارشی جدید از کشور کره منتشر شده است که نشان می‌دهد سامسونگ پشتیبانی از 5G را به گوشی گلکسی Note9 خواهد آورد. مطابق با این گزارش، سامسونگ از آنتن‌های “HRC” به جای “LDS” استفاده خواهد کرد. این یعنی پرچمدار آینده کمپانی بزرگ “Samsung” از شبکه 5G پشتیبانی می‌کند. هرچند اینجا یک سوال مهم دیگر مطرح می‌شود و آن، پشتیبانی مودم داخلی دستگاه از نسل جدید این فناوری است. پیش‌تر سامسونگ اشتیاق بالای خود برای اضافه کردن پشتیبانی از نسل جدید این شبکه را با نشان دادن نمونه اولیه یک تبلت 5G نشان داده بود. از طرفی، مودم 5G سامسونگ برای چیپ‌های اختصاصی اگزینوس در سال 2019 آماده استفاده می‌شوند. در این صورت ممکن است استفاده از این فناوری برای سال جاری امکان‌پذیر نباشد.
 
تصور می‌کنید سامسونگ نخستین شرکتی خواهد بود که پشتیبانی از این شبکه را به محصولات خود اضافه می‌کند و یا باز هم چینی‌ها در این زمینه پیشگام خواهند شد؟

نظر خودتان را ارسال کنید