noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی گلکسی M20 دومین آپدیت نرم‌افزاری را دریافت نمود

نویسنده: sammobile.com ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۲ ب.ظ مشاهده: ۳۳۶ بار
گوشی گلکسی M20 دومین آپدیت نرم‌افزاری را دریافت نمود

شرکت سامسونگ به شدت بر روی گوشی‌های سری M خود حساب باز کرده است، به خصوص بر روی گوشی گلکسی M20 که بهترین مدل این سری می‌باشد. این گوشی به دلیل ویژگی‌های عالی و عملکرد بسیار بالایی که در مقابل قیمت بسیار مناسب خود ارائه می‌دهد به طور کلی نظرهای بسیار مثبتی دریافت کرده است. از آنجایی که یک روز مانده به عرضه‌ی گوشی گلکسی M20 در بازار دومین آپدیت نرم‌افزاری آن نیز اکنون در دسترس می‌باشد، به نظر می‌رسد که سامسونگ آپدیت‌های این دستگاه را بسیار جدی گرفته است. 
این آپدیت جدید همانند نسخه ی اول چیزی درباره‌ی تفاوت‌ها و تغییرات ایجاد شده در اختیارمان قرار نمی‌دهد. این آپدیت شامل مجموعه‌ای تغییرات کلی می‌شود و حتی پچ امنیتی آن بدون تغییر باقی مانده است؛ اما امیدواریم که شامل بهبودهایی مفید مخصوصا در حوزه‌ی عملکرد پردازش باشد. گوشی گلکسی M20 می‌تواند بازی‌های محبوبی مانند PUBG را بدون هیچ مشکلی اجرا کند (دست کم در حالت تنظیمات پیش فرض)؛ اما جستجوی معمولی در رابط کاربری می‌تواند باعث بروز برخی مشکل‌ها شود که معمولا از چیپ Exynos 7904 انتظار چنین چیزی را ندارید (یادمان باشد این چیپ مشابه Exynos 7885 بوده و تنها تفاوت این دو اندکی سرعت پردازش کمتر است).
این آپدیت جدید 68 مگابایت حجم داشته و با ورژن نرم‌افزاری M205FDDU1ASAF منتشر شده است. اگر M20 را بخرید می‌توانید هر دو آپدیت موجود برای آن را دانلود کرده و نصب کنید.

software-update-ahead-1 

گوشی گلکسی M20

نظر خودتان را ارسال کنید