noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی گلکسی فولد سامسونگ مجهز به لنز دوربین شرکت سونی

نویسنده: sammobile.com ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵ ق.ظ مشاهده: ۶۵۳ بار
گوشی گلکسی فولد سامسونگ مجهز به لنز دوربین شرکت سونی

گوشی گلکسی فولد سامسونگ مجهز به لنز دوربین شرکت سونی

گوشی گلکسی فولد سامسونگ مجهز به لنز دوربین IMX374 ، تولید شده توسط شرکت سونی خواهد بود. بر اساس اخباری که تا به حال منتشر شده احتمال می رود ،  گوشی گلکسی فولد سامسونگ دارای سیستم سه دوربینه با فناوری ISOCELL و یا SONY IMX  باشند. گوشی گلکسی فولد سامسونگ دارای پشتیبانی شبکه ی 5G خواهد بود. 
در کد نام گوشی گلکسی فولد سامسونگ عبارت Sony IMX374 در کنار Winner که نام پروژه ی Galaxy F می باشد ، دیده می شود. از آنجایی که هنوز Sony IMX374 هنوز به بازار به صورت رسمی معرفی نشده اطلاعاتی در مورد چگونگی عملکرد این لنز در درست نمی باشد. اما به هر حال تاریخ رونمایی از گوشی انعطاف پذیر سامسونگ نزدیک تر شده و در آینده ای نه چندان دور در مورد آن اطلاعات بیشتری ارائه خواهد گردید البته در صورتی که سامسونگ بخواهد فناوری ICOCELL در پرچمدار آینده ی خود بکار ببرد.
آیا لنز IMX374 بر روی Galaxy S10 قرار خواهد گرفت ؟  
پاسخ به این سوال هنوز مشخص نشده و با اینکه گفته شده گوشی Galaxy S10 مجهز به سیستم چهار دوربینه خواهد بود ، اطلاعاتی در مورد ویژگی ها وچگونگی عملکرد آن ها ارائه نشده. سامسونگ در مورد عملکرد ویژگی Bright Night گفته که برای مقابله با سیستم دید در شب Pixel ارائه شده اما از آنجایی که این ویژگی می تواند در دیگر گوشی های سامسونگ نیز استفاده گردد ، یک امتیاز خاص برای S10 محسوب نخواهد شد. 
البته باید گفت که این اطلاعات ، فقط گمانه زنی در مورد گوشی گلکسی فولد سامسونگ بوده و این شرکت هنوز هیچ اطلاعات خاصی را در مورد آن اعلام نکرده. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید