noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی های 2019 به چه شکل خواهد بود ؟

نویسنده: mobilesyrup.com ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷ ب.ظ مشاهده: ۷۰۹ بار
گوشی های 2019 به چه شکل خواهد بود ؟

گوشی های 2019 به چه شکل خواهد بود ؟

گوشی های 2019 : بسیاری از علاقمندان به فناوری می خواهند بدانند گوشی های 2019 چه تغییر اساسی خواهند داشت. شاید بتوان گفت اصلی ترین تغییری که در گوشی های سال 2019 خواهیم دید ، استفاده از روزنه ی دایره شکل باشد. این روزنه ی دایره شکل ، دقیقا همان روزنه ای است که بر روی صفحه ی نمایشگر Galaxy A8s وجود دارد و محل قرار گیری دوربین سلفی می باشد .
 این روزنه همانند ناچ های دیگر گوشی ها به بالای تصویر متصل نشده و متفاوت می باشد. 
بر اساس اخبار منتشر شده در فضای مجازی بسیاری از گوشی های 2019 خواهیم دید ، مجهز به روزنه ای بر روی تصویر خواهند بود. گوشی های آینده ی سامسونگ دارای این ویژگی خواهند بود و گفته شده که گوشی Asus ZenFone 6 نیز با این فناوری ارائه خواهد گردید. حتی در طراحی گوشی های 2019 شرکت LG استفاده از این فناوری دیده شده است. 
فناوری روزنه ی بر روی صفحه بی تردید بر روی بسیاری از گوشی های 2019 وجود خواهد داشت اما مساله مکان قرار گیری آن می باشد. سامسونگ تصمیم گرفته تا این روزنه را در سمت چپ بالای نمایشگر قرار دهد اما شرکت ASUS تصمیم دارد این روزنه را در سمت راست بالای تصویر قرار دهد. 
البته بسیاری از علاقمندان به فناوری و گوشی های هوشمند ، ناچ قرار گرفته بر روی صفحه را اضافی می دانند و امید دارند تا روزی استفاده از آن ها منسوخ شود .
 متاسفانه این مساله حداقل در سال 2019 رخ نخواهد داد. برخی از شرکت ها محل قرار گیری این روزنه را وسط بالای نمایشگر تعیین کرده اند برای بازخورد نتیجه ی استقبال از طرح ها ، تا سه ماهه ی دوم سال 2019 باید منتظر ماند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید