noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

روند تکامل گوشی های سامسونگ سری Note تا قبل از Note10

نویسنده: sammobile.com ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹ ق.ظ مشاهده: ۳۳۲ بار
روند تکامل گوشی های سامسونگ سری Note تا قبل از Note10

گوشی های سامسونگ سری Note

گوشی های سامسونگ سری Note : گوشی Galaxy Note 10 به عنوان دهمین مدل این سری از گوشی های سامسونگ ( در واقع نهمین گوشی این سری زیرا هیچوقت نوت 6 به بازار عرضه نشد ) که در هشت سال اخیر تولید شده اند و نخستین آنها در سال 2011 عرضه شد ، روز گذشته رونمایی شد. با ارائه شدن هر نسل تازه ، Galaxy Note پیشرفت بیشتری داشته و روند ارتقاء و تکامل آن ادامه داشته. برای به نمایش گذاشتن این روند تکامل ، سامسونگ به تازگی بنری اینفوگرافیک را ارائه کرده تا ارتقاء های برجسته ی این سری از گوشی های هوشمند خود را در طی مسیر ارائه ی آنها نشان دهد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
در ارائه ی هر Galaxy Note ، از قطعاتی پیشرفته تر در آنها استفاده گردیده که البته روند اصلی بازار گوشی های هوشمند امروزی هم به همین ترتیب می باشد. در هر سال که مدلی تازه به سری Galaxy Note سامسونگ اضافه شده ، نمایشگر آنها نیز بزرگتر شده و قابلیت های S Pen آنها اضافه شده ، به عنوان مثال در نوت 2 از ویژگی Air View رونمایی شد و این قابلیت با ارائه ی نوت 3 ارتقاء چشمگیری یافت. 
 
سال 2014 تنها سالی بود که سامسونگ از دو مدل یعنی Galaxy Note 4 و Galaxy Note Edge به صورت همزمان رونمایی به عمل آورد که البته Note edge تنها در بازار هایی خاص به فروش رسید. این دو گوشی نخستین مدل هایی بودند که با پشتیبانی از ویژگی های S Pen Smart Select و Photo Note ارائه شدند. پس از آن به تدریج ویژگی های مانند Scroll Capture ، live Message و ترجمه به آن اضافه شدند. سال گذشته نیز S Pen با پشتیبانی از Bluetooth LE تبدیل به یک دستگاه کنترل از راه دور شد تا بتوان بدون نیاز به در دست داشتن گوشی عکس هایی را ثبت نمود. 
 
در پایین می توانید روند تکامل سری های مختلف Galaxy Note را که سامسونگ ارائه نموده مشاهده کنید. 

گوشی های سامسونگ سری Note

نظر خودتان را ارسال کنید