noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی نوت 10 سامسونگ با سرعت شارژ شگفت انگیز ارائه خواهد شد

نویسنده: sammobile.com ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹ ق.ظ مشاهده: ۲۱۲ بار
گوشی نوت 10 سامسونگ با سرعت شارژ شگفت انگیز ارائه خواهد شد

گوشی نوت 10 سامسونگ با سرعت شارژ شگفت انگیز

این اولین باری نیست که می شنویم گوشی نوت 10 سامسونگ با سرعت شارژی بالاتر از توان شارژ 25 واتی که در S10 5G قرار داده شده ارائه خواهد شد. بسیاری از گوشی ها برتری که سامسونگ تاکنون ارائه نموده با توان شارژ 15 واتی ارائه گردیده اند و این در حالی بوده که رقبای این شرکت گوشی هایی را با توان شارژ بسیار بالاتر ارائه نموده اند و سامسونگ می خواهد با ارائه ی پرچمدار آینده ی خود ضربه ای محکم را به آنها وارد کند. 
 
در یک گزارش گفته شده که گوشی نوت 10 سامسونگ با پشتیبانی از فناوری فست شارژ 45 واتی ارائه خواهد گردید که اگر درست باشد ، دو برابر توان شارژی است که در S10 5G قرار گرفته که البته می تواند کاربرانی که S10 5G را تهیه کرده اند خشمگین کند. 
 
در خبری که پیشتر نیز اعلام شده بود ، در توییتر و حساب Ice Universe عکسی از لئوناردو داوینچی همراه با یک صاعقه  منتشر شده بود که بر روی آن عدد 101101 نوشته شده بود که بر کسی پنهان نیست که سامسونگ پروژه ی Note 10 را داوینچی نامگذاری کرده و به نوعی که این عکس منتشر شده می توان حدس زد که این گوشی با سرعت شارژ بسیاری بالا ارائه خواهد شد. کد دودویی 101101 که بر روی این عکس نوشته شده نماینده ی عدد 45 بوده و از این رو می توان گفت Note 10 همراه با پشتیبانی از فست شارژ 45 وایت ارائه خواهد شد. 
 
این حساب توییتری پیشتر نیز اعلام کرده بود که نوت 10 همراه با پشتیبانی از شارژ بیش از 25 وات ارائه خواهد گردید. در دیگر خبر ها نیز تایید شده بود که گوشی نوت 10 سامسونگ با توان شارژ 25 واتی ارائه خواهد شد و آخرین خبر این بوده که توان شارژ سریع آن 50 وات خواهد بود و اگر یک میانگین بگیریم می توانیم بگوییم که عدد 45 واتی میزان صحیح توان فست شارژ نوت 10 خواهد بود. 
 
از دیگر شایعات منتشر شده می توان به باتری 3.400 میلی آمپری گوشی نوت 10 سامسونگ اشاره نمود که همراه با این سرعت شارژ می تواند نظر بسیاری را به خود جلب کند. علاوه بر این ، گفته شده که Note 10 Pro که دارای باتری 4.500 میلی آمپری خواهد بود با سرعت شارژی حیرت آور قابلیت کاربری بسیار بالایی را ارائه خواهد نمود. از آنجایی که سری نوت به طور معمول برای حرفه ای ها طراحی شده این باتری بزرگتر می تواند به آنها کمک نماید تا ایده های خود را با خیالی آسوده بر روی آن طراحی کنند.  
 
نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

نظر خودتان را ارسال کنید