noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی موبایل Samsung S10 از نسل جدید وای فای 6 پشتیبانی می کند

نویسنده: gsmarena.com ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۴ ب.ظ مشاهده: ۳۰۹ بار
گوشی موبایل Samsung S10 از نسل جدید وای فای 6 پشتیبانی می کند


کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) تأیید کرده است که سری سه‌گانه‌ی گوشی موبایل Samsung S10 از شارژ وایرلس معکوس  9 وات پشتیبانی می‌کند. بگذارید این عدد را با بقیه‌ی گوشی‌ها مقایسه کنیم. ویژگی شارژ وایرلس سریع در گوشی Galaxy S9 نیز 9 وات است. شرکت هوواوی هنوز رسما اعلام نکرده است که شارژ وایرلس معکوسی که می‌خواهد در گوشی‌ آینده‌اش به کار بگیرد چقدر سرعت خواهد داشت؛ اما یک تست مستقل نشان می‌دهد که این عدد کمتر از 5 وات می‌باشد. 
شارژ وایرلس لوازم جانبی توسط گوشی یک ویژگی بسیار خوب است؛ اما از آنجایی که دو  دستگاه باید کنار یکدیگر باشند اندکی آنرا نامناسب می‌سازد. دست کم با سرعت 9 وات طول مدت شارژ نباید خیلی زیاد باشد. در ضمن می‌توانید با استفاده از این ویژگی گوشی‌های دیگر را نیز شارژ کنید.
s10-will-support-9w-1
خود َشارژر وایرلس گوشی Galaxy S10 دارای 15 وات قدرت خواهد بود (که این شارژر هم گواهی FCC را دریافت کرده است). به نظر می‌رسد که شارژر سیمی S10 نیز از همین توان بهره بگیرد. سری سه‌گانه S10 از باتری‌های زیر برخوردار خواهند بود:
گلکسی S10+ باتری 4000mAh؛ گلکسی S10 استاندارد، باتری 3300mAh و گلکسی S10 Lite/E باتری 3000mAh.
s10-will-support-9w-2

گوشی موبایل Samsung S10 از نسل جدید وای فای 6گوشی موبایل Samsung S10 نخستین دستگاه‌ خواهد بود که از استاندارد جدید نسل جدید وای فای 6 استفاده می‌کنند. این سری همچنین از ویژگی‌های ثابت سری گوشی‌های سامسونگ مانند Samsung Pay, ANT+, VolTE, VoWiFi و غیره برخوردار خواهند بود. علاوه بر این برنامه‌ی Google Duo به عنوان VoIP پیش فرض بر روی سری S10 نصب می‌شود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید