noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی لمسی سامسونگ S8 پلاس نسخه‌ Sprint ارزان‌تر خواهد بود

نویسنده: phonearena.com ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴ ب.ظ مشاهده: ۶۰۲ بار
گوشی لمسی سامسونگ S8 پلاس نسخه‌ Sprint ارزان‌تر خواهد بود

گوشی لمسی سامسونگ S8 پلاس نسخه‌ Sprint ارزان‌تر خواهد بود

گوشی لمسی سامسونگ : مطمئنا متوجه شده‌اید که هرچه به تاریخ عرضه‌ی و رونمایی Galaxy S10 و S10+ نزدیک‌تر می‌شویم قیمت S9 و S9+ کاهش می‌یابد. این کاهش قیمت همچنین شامل S8 و S8+ نیز می‌شود. اکنون می‌توانید نسخه‌ی نقره‌ای 64 گیگابایتی S8+ را تنها با 194 دلار خریداری کنید. این بدین معنی است که در 24 ماه در ازای ماهی 8.8 دلار می‌توانید گوشی خود را خریداری کنید .
 شما همچنین می‌توانید رنگ مشکی گوشی لمسی سامسونگ را به قیمت 244 دلار، در 24 ماه به ازای ماهی 10.17 دلار، بخرید. برای رنگ خاکستری با پرداخت 544 دلار یا ماهی 22.67 دلار در 24 ماه، می‌توانید S8+ را داشته باشید. از آنجایی که سامسونگ در حال ثبت نام کردن کاربرانی است که نسخه‌ی بتای Android 9 Pie را تست کنند بنابراین S8/S8+ نیز به زودی از این نسخه‌ی اندورید برخوردار خواهد بود. 
و اگر احیانا از نسخه‌ی Sprint گوشی راضی نبودید می‌توانید برای مدت زمان کمی از آن استفاده کرده و سپس از اپراتور بخواهید که S8+ شما را رجیستر کند .
 البته توجه داشته باشید که نسخه‌ی Sprint حتی اگر رجیستر شده باشد نیز ممکن است بر روی اپراتورهای دیگر کار نکند. قابلیت کار کردن نسخه‌ی Sprint بر روی یک اپراتور دیگر بستگی به سیاست‌ها و قوانین و قابلیت سازگاری اپراتور فعلی شما دارد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید