noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ویرایش Air Command در گوشی قلم دار سامسونگ نوت 10

نویسنده: sammobile ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷ ق.ظ مشاهده: ۴۳۵ بار
ویرایش Air Command در گوشی قلم دار سامسونگ نوت 10

منوی Air Command همیشه از برترین ویژگی های قرار داده شده در گوشی های سری گلکسی نوت سامسونگ بوده و این قضیه در گوشی قلم دار سامسونگ نوت 10 هم مشهود است. Air Command یک منوی خاص قرار داده شده در سری نوت سامسونگ بوده که امکان ویرایش و استفاده از اپلیکیشن ها را با ویژگی هایی خاص در استفاده از S Pen در اختیار شما قرار میدهد. در واقع منوی Air Command سری گلکسی نوت سامسونگ به عنوان یک جعبه ابزار دیجیتال به شما در انجام کارها کمک می کند. علاوه بر اینکه ویرایش Air Command امکان پذیر بوده می توانید تعیین کنید زمانی که قلم را از جایش خارج می کنید دقیقا چه اپلیکیشن ها و ویژگی هایی را برای شما به نمایش بگذارد.  

 

نحوه ی ویرایش منوی Air Command در گوشی قلم دار سامسونگ نوت 10

 
گام نخست : ابتدا قلم الکترونیکی گوشی قلم دار سامسونگ نوت 10 را از جایش خارج کنید تا منوی Air Command ظاهر شود. علاوه اینکه با زدن بر روی آیکون Air Command آن را ظاهر کنید. 
 
ویرایش منوی Air Command
 
گام دوم : روی گزینه ی چرخ دنده بزنید تا امکان ویرایش Air Command ایجاد شده و سپس Shortcuts را انتخاب کنید. 
 
ویرایش منوی AirCommand
 
گام سوم : اگر می خواهید اپلیکیشنی را از منو حذف کنید بر روی علامت منفی که گوشه ی آن قرار گرفته بزنید. اگر هم می خواهید اپلیکیشنی را به این منو اضافه کنید آن را از S Pen features اضافه کنید. 
 
منوی Air Command
 
اگر می خواهید آیکون Air Command از روی صفحه حذف شود گام های 1 و 2 را طی کرده  سپس روی گزینه ی Disable Floating Icon بزنید. 
 
ویرایش Air Command
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید