noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی سامسونگ S10 پلاس از قابلیت Night mode برای سلفی برخوردار شد

نویسنده: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱ ق.ظ مشاهده: ۴۲۴ بار
گوشی سامسونگ S10 پلاس از قابلیت Night mode برای سلفی برخوردار شد

گوشی سامسونگ S10 پلاس از قابلیت Night mode برای سلفی برخوردار شد

یک به روزرسانی بزرگ برای گوشی سامسونگ S10 پلاس و S10 منتشر شد و ویژگی Night mode را به دوربین سلفی و لنز تله فوتو اضافه کرد. به کارگیری قابلیت Night mode بسیار خوشایند است اما تا کنون تنها به لنزهای اولیه و اولترا واید محدود بود. در مدل های Note 10/10+ ، ویژگی Night mode برای سلفی و عکس های زوم شده وجود داشت و حالا گوشی های S10/S10+ هم از این قابلیت برخوردار شدند. Galaxy S10e  این قابلیت را برای سلفی دریافت کرد. 

سامسونگ برای زوم 2x  در نور خیلی کم از لنز اولیه استفاده می کند اما از آنجا که این لنز به تله فوتو چسبیده است، حتی در حالت Photo mode خودکار،  نتیجه ی خوبی حاصل می شود. قابلیت Night Mode در سری S10 بسیار کاربردی تر از سری نوت 10 است چرا که دریچه ی دیافراگم تنگ تر سری S10 برای این قابلیت مناسب تر است. دریچه دیافراگم لنز تله فوتوی S10، F2.4 و دریچه دیافراگم لنز تله فوتوی نوت 10، F2.1 می باشد. 

Night mode برای دوربین سلفی گوشی سامسونگ S10 و S10 پلاس ضرورتی نداشت؛ چرا که دریچه دیافراگم دوربین سلفی در این مدل F1.9 می باشد اما دریچه دیافراگم دوربین سلفی نوت 10، F2.2 می باشد. البته این بدان معنا نیست که این قابلیت بی مصرف است. اگر می خواهید بدانید که تفاوت night mode در عکس سلفی چیست، عکس های زیر را ملاحظه کنید. 

 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید