noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی سامسونگ Note10 و احتمال پشتیبانی از شبکه‌ی 5G

نویسنده: gsmarena.com ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹ ب.ظ مشاهده: ۳۹۸ بار
گوشی سامسونگ Note10 و احتمال پشتیبانی از شبکه‌ی 5G

گوشی سامسونگ Note10 : سامسونگ اخیرا سورس کد کرنل خانواده‌ی S10 خود که مجهز به چیپ Exynos هستند را منتشر نموده است. کاربران وب سایت XDA Developer در طی بررسی و تحلیل این کد چیزی بسیار جالب پیدا کرده‌اند ـ در این کد به یک ورژن 5G از گوشی Galaxy Note 10 اشاره شده است. 
با توجه به اینکه سامسونگ نسخه‌ای 5G از گوشی S10 را نیز در دست انتشار دارد این خبر زیاد عجیب نیست. شایان توجه است که این خبر هنوز یک فرض بوده که بر اساس خبرهای لو رفته‌ی چند ماه اخیر مفروض گرفته شده که کد تجاری گوشی سامسونگ Note10 به نام davinci را آشکار می‌کرد. همانطور که در زیر می‌بینید در سورس کد مذکور به davinci5G اشاره شده است.

note10-5g-version-1

گوشی سامسونگ Note10 این کدها مشخص می‌کنند که کرنل مربوطه از چه درایورهای دوربینی استفاده خواهند کرد. توجه داشته باشید که عبارت beyond0 به گوشی Galaxy S10e؛ عبارت beyond1 به Galaxy S10؛ beyond2 به Galaxy S10+ و beyondx به Galaxy S10 5G مربوط می‌شود. 
علاوه  بر این نام کد دستگاه دیگری نیز در این سورس کد مشخص بوده که با نام luge بدان اشاره شده است. قبلا تصور می‌شد که این عبارت به نسخه‌ی اولیه‌ای از یک گوشی تاشو اشاره دارد، هر چند این گوشی Galaxy Fold نبود چون نام کد این گوشی winner می‌باشد. بنابراین ممکن است luge یکی از دستگاه‌های تاشوی دیگر سامسونگ باشد که این شرکت مشغول کار بر روی آن است.

note10-5g-version-2

گوشی سامسونگ Note10 تا جایی که به گوشی سامسونگ Note10 مربوط می‌شود در حال حاضر تنها چیزی که می‌دانیم این است که از چهار دوربین پشتی و صفحه نمایش 6.66 اینچی برخوردار خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر هنوز باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه خواهد شد و این دستگاه در نهایت چه ویژگی‌هایی خواهد داشت و آیا از شبکه‌ی 5G پشتیبانی خواهد کرد یا خیر.
 

نظر خودتان را ارسال کنید