noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی سامسونگ Note 5 و گوشی Galaxy S6 اندروید اوریو را دریافت خواهند نمود

نویسنده: ghatreh ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۵ ب.ظ مشاهده: ۲۴۴ بار
گوشی سامسونگ Note 5 و گوشی Galaxy S6 اندروید اوریو را دریافت خواهند نمود

گوشی سامسونگ Note 5 و گوشی Galaxy S6 اندروید اوریو را دریافت خواهند نمود
 

گوشی سامسونگ Note 5گزارش‌های جدید حکایت از آن دارند که Galaxy S6، Galaxy S6 Edge، Galaxy S6 Edge+ و گوشی سامسونگ Note 5 که زمان قابل توجهی از حضور آن‌ها در بازار می‌گذارد همچنان در لیست دریافت به روزرسانی اندروید اوریو توسط سامسونگ قرار دارند.
 
به ندرت می‌توان گوشی‌های اندرویدی را در بازار پیدا کرد که به روزرسانی‌های اصلی اندروید را با گذشت بیش از دو سال دریافت کنند. حتی شرکت گوگل هم در گذشته از همین بازه زمانی پیروی می‌کرد و حالا در سری پیکسل ۲ برای اولین بار، این بازه زمانی را برای عرضه به روزرسانی‌های چشمگیر اندرویدی به سه سال رسانده است. بنابر آنچه در صفحه پشتیبانی T-Mobile ذکر شده سامسونگ قصد دارد به روزرسانی اوریو را برای پرچمدارهای سال ۲۰۱۵ میلادی هم عرضه کند.
 
در صفحه پشتیبانی گوشی‌های یادشده یعنی Galaxy S6، Galaxy S6 Edge، Galaxy S6 Edge+ و Galaxy Note 5 این عبارت به چشم می‌خورد که به روزرسانی اوریو برای این محصولات در دست توسعه قرار گرفته است. به بیان دقیق‌تر، اینگونه عنوان شده که تی موبایل و شرکت سازنده با هم توافق کرده‌اند تا به روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی را برای این محصولات ارائه کنند.
 
با این تفاسیر، به نظر می‌رسد علاوه بر عرضه به روزرسانی یادشده برای پرچمدارهای سال ۲۰۱۵ میلادی در قالب نسخه‌های اپراتوری، کاربران نسخه‌های آنلاک هم می‌توانند این آپدیت جدید را دریافت کنند.
 
عرضه این به روزرسانی از آنجایی قابل توجه است که معمولاً شرکت‌های سازنده در بازه زمانی تا حدود دو سال، آپدیت‌های چشمگیر را برای محصولات خود عرضه می‌کنند. این روند در مقایسه با مدت زمان پشتیبانی ۳ تا ۵ ساله از آیفون‌های شرکت اپل قرار می‌گیرد. با تمام این تفاسیر، هنوز مشخص نیست این به روزرسانی چه زمانی عرضه خواهد شد و مهم‌تر آنکه پس از چه زمانی پیش روی مشتاقان قرار می‌گیرد. در حال حاضر تنها گوشی‌های سامسونگ که به روزرسانی اندروید اوریو برای آن‌ها عرضه شده محصولات سری گلکسی اس ۸ این شرکت هستند.

نظر خودتان را ارسال کنید