noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی سامسونگ M10s از حافظه ی داخلی 32 گیگابایتی برخوردار است

نویسنده: sammobile ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲ ق.ظ مشاهده: ۳۸۰ بار
گوشی سامسونگ M10s از حافظه ی داخلی 32 گیگابایتی برخوردار است

گوشی سامسونگ M10s از حافظه ی داخلی 32 گیگابایتی برخوردار است

سامسونگ به روزهایی برگشته که بازار را پر از تلفن های مقرون به صرفه و میان رده اش کرده بود. این کمپانی قصد دارد گوشی سامسونگ M10s را عرضه کند. این مدل تنها بهبودهای کوچکی نسبت به Galaxy M10   پیدا کرده است. 
 Galaxy M10 یکی از تلفن های هوشمند ساده ی سامسونگ است که امروز در بازار وجود دارد. مدل بهبود یافته شاید از پردازشگر قوی تری برخوردار باشد. اما میزان حافظه ی مدل جدید نسبت به مدل قبلی تغییری پیدا نکرده است. 
Galaxy M10s با شماره مدل SM-M107F گواهینامه ی وای فای را دریافت کرده است. این دستگاه بر روی Geekbench نیز قرار گرفته است. در این فهرست عنوان شده گوشی سامسونگ M10s دارای پردازشگر Exynos 7885/7904 خواهد بود و رم 3 گیگابایتی خواهد داشت. پردازشگر M10، Exynos 7870 بود. شنیده ها حاکی از آن است میزان حافظه ی داخلی همان 32 گیگابایت خواهد بود. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


M10 تنها گوشی از سری M نیست که ورژن ارتقا یافته دارد. سامسونگ Galaxy M20s و Galaxy M30s را هم در چنته دارد. دو مدل مذکور دارای باتری 6000mAh خواهند بود. شاید  M10s هم از همین باتری برخوردار باشد. سامسونگ این دستگاه را ابتدا در هند عرضه می کند و با اطلاعاتی که منتشر شده به نظر می رسد به زودی شاهد به بازار آمدن این مدل خواهیم بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید