noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

ثبت گوشی سامسونگ Galaxy S10 Light در وب سایت رسمی سامسونگ

نویسنده: samsungia ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴ ق.ظ مشاهده: ۲۵۶ بار
ثبت گوشی سامسونگ Galaxy S10 Light در وب سایت رسمی سامسونگ

به نظر میرسد سامسونگ در حال آماده شدن برای رونمایی از گوشی سامسونگ Galaxy S10 Light است. صفحات پشتیبانی از این گوشی در وب سایت رسمی سامسونگ فعال شده که به معنای نزدیک بودن تاریخ رونمایی از Galaxy S10 Light است. سامسونگ قصد دارد فروش این گوشی را تا ماه آینده در جنوب آسیا و خاورمیانه آغاز کند. زمانی که یک گوشی میخواهد رونمایی شود مسیری مشخص را پیش رو دارد و افراد زیادی هستند که در حال رصد کردن این مسیرها هستند و می دانند تاریخ رونمایی از چه گوشی نزدیک است و نزدیک بودن Galaxy S10 Lite را هم همین افراد اعلام کرده اند و علاوه بر آنها اطلاعات ثبت شده در وب سایت رسمی سامسونگ نیز آن را گواهی می کند. نخستین اطلاعات در مورد S10 Lite از وب سایت بنچمارک منتشر شده و پس از آن نیز اطلاعاتی در مورد آن در FCC ثبت شده و امروز تازه ترین اطلاعات در وب سایت رسمی سامسونگ ثبت شده. 

گوشی سامسونگ S10 لایت

 
 
اطلاعات تازه نخستین بار در وب سایت رسمی سامسونگ فرانسه ثبت شده و برای گوشی سامسونگ Galaxy S10 Light از کد نام SM-G770F استفاده گردیده. از آنجایی که مشخص است در این صفحات اطلاعاتی در مورد گوشی نوشته نشده و تنها در مورد وجود این گوشی و مجوزهایی که تا به حال دریافت کرده سخن گفته شده. اما با این حال نمی توان از این که گوشی سامسونگ S10 لایت و مشخصات عجیب و غریب آن چشم پوشی کرد. با پردازنده ی Snapdragon 855 و رم 8 گیگابایتی که در آن قرار داده شده سخت است که بگویید توان پردازشی کمتر از Galaxy S10 دارد. حالا در کنار این مشخصات فنی باتری بزرگ قرار گرفته در S10 Plus را نیز قرار دهید تا به این پی ببرید هیچ ویژگی Light در این گوشی استفاده نشده. 
 
اکنون و با این اوصاف باید صبر کنیم و ببینیم که آیا سامسونگ از گوشی سامسونگ S10 لایت در کنار Galaxy A51 رونمایی خواهد کرد یا خیر. در مورد رونمایی از galaxy A51 به تاریخی در سال 2019 اشاره شده و این یعنی هنوز سیل رونمایی های سامسونگ از میان رده ها در سال 2019 تمام نشده و همچنان ادامه دارد. بی تردید سامسونگ آنقدر تجربه و آگاهی دارد که آن را خیلی نزدیک به تاریخ رونمایی از Galaxy S11 به بازار عرضه کند. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید