noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی سامسونگ A71 و A91 با اندروید 10 به بازار می آیند

نویسنده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷ ق.ظ مشاهده: ۱۲۱۶ بار
گوشی سامسونگ A71 و A91 با اندروید 10 به بازار می آیند

گوشی سامسونگ A71 و A91

تا کنون اطلاعات ضد و نقیضی در مورد تاریخ عرضه گوشی سامسونگ A71 و A91 برای بازارهای مختلف در فضای مجازی منتشر و گفته شده این گوشی ها در بهار 2020 به بازار ارائه خواهند شد. کاملا مشخص است که مانند سال 2019 ، سامسونگ ایده هایی بزرگ را در مورد سری Galaxy A در سر دارد و در تلاش است تا این سری خود را تا پیش از آغاز سال 2020 آماده کرده تا در اسرع زمان ممکن آنها را به بازار عرضه کند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
خبر تازه ای در مورد گوشی سامسونگ A91 و A71 منتشر شده که به کد نام آنها که به ترتیب SM-A715F و SM-A915F است اشاره داشته و در آن تایید گردیده که این گوشی ها مختص بازار اروپا خواهند بود و جالب اینجاست که در این خبر آمده که این دستگاه ها  تولید شده و در حال تست با اندروید 10 می باشند. سامسونگ در ماه های اخیر در مورد آپدیت های نرم افزاری سختگیرانه تر از گذشته عمل کرده و اگر بخواهد این روند را ادامه دهد می توانیم بگوییم با رعایت کردن مقررات در مورد اندروید 10 ، باید انتظار داشت که گوشی های تازه ی سری Galaxy A 2020 سامسونگ پس از Galaxy S11 رونمایی شوند. دقیقا مانند سال 2019 که سری تازه ی Galaxy A چندی پس از معرفی Galaxy S10 پا به بازار گذاشتند. 
 
اما در دیگر وب سایت های آسیایی اعلام شده که مدل آسیایی Galaxy A91 با سیستم عامل اندروید 9 Pie به زودی به بازار می آیند. این احتمال وجود دارد به علت بالا بودن رقابت سامسونگ با دیگر شرکت های چینی در بازار آسیا بخواهد از این گوشی ها پیش از دیگر بازارها رونمایی کند. 
 
در تحقیقی که اخیرا در اروپا به انجام رسیده مشخص شده که سری Galaxy A سامسونگ بیش از 90 درصد فروش گوشی های میان رده را در اروپا از آن خود کرده و به موفقیت بی نظیر دست پیدا کرده ، از این رو سامسونگ استراتژی خود را در مورد این سری گوشیها عوض نخواهد کرد و در سال 2020 هم این رویه را ادامه خواهد داد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید