noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

انتظارات هواداران از گوشی سامسونگ گلکسی Note10

نویسنده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۱ ب.ظ مشاهده: ۳۳۲ بار
انتظارات هواداران از گوشی سامسونگ گلکسی Note10

گوشی سامسونگ گلکسی Note10

هرچه به عرضه ی گوشی سامسونگ گلکسی Note10 نزدیک تر می شویم، بحث در مورد این دستگاه و آنچه دوست داریم در آن پرچم دار ببینیم داغ تر می شود. عده ی زیادی از مردم طرفدار سری نوت هستند و یک دستگاه نوت جدید، برایشان هیجان انگیز تر از یک گوشی از سری S  است. داستان نوت 10 به خاطر منتشر شدن رندرهای زیاد و بحث های پیچیده بسیار جالب و هیجان برانگیز شده است. در این مطلب انتظاراتی که از نوت 10 می رود و چیزهایی که با خود می آورد و یا فاقد آن هاست را بررسی می کنیم. 
عدنان فاروقی، یکی از اعضای تیم سام موبایل می گوید:«من دستگاه نوت 9 خود را با گلکسی S10 عوض نکردم. اما آغوش من برای تغییرات بزرگ نوت 10 باز است. سامسونگ فناوری های خاصی را با S10 معرفی کرد؛ مثل حسگر مدت پرواز ToF، دوربین اولترا واید، شارژ بی سیم معکوس و غیره. من منتظر همه ی این قابلیت ها بر روی گوشی سامسونگ گلکسی Note10 هستم و دلیلی هم وجود ندارد که این قابلیت ها بر روی دستگاه جدید سامسونگ وجود نداشته باشد. سامسونگ در دوربین دستگاه های نوت سابق تغییرات مشهودی لحاظ کرد. دلیلی ندارد که تغییرات جدید، مخصوصاً در دیافراگم دوربین، در نوت 10 استفاده نشود. احتمال این که نوت 10 از فناوری صدا در درون صفحه نمایش بهره ببرد نیز زیاد است؛ اما امیدوارم کیفیت صدا بد نباشد و از ته چاه به گوش نرسد.»
باتری قدرتمند، انتظاری بود که از نوت 9 می رفت و سامسونگ آن را عملی کرد. از S10 هم انتظار می رفت علاوه بر باتری قدرتمند، دوربین اولترا واید داشته باشد، باز هم سامسونگ با گذاشتن باتری 4100 mAh  و اضافه کردن لنز اولترا واید به ورژن های مختلف S10 خواسته ها را برآورده ساخت. انتظار می رود نوت 10، شارژ سریع 45W داشته باشد. سامسونگ می بایست برای سری S شارژ 25Wدر نظر می گرفت اما این امتیاز را فقط برای ورژن 5G قائل شد. 
سامسونگ با تولید نوت 9 و S10 پرچم دارانش را به کمال رساند و دیگر نمی توان انتظار عجیب و غریبی از سامسونگ در تولید نوت 10 داشت. احتمالاً نوت 10 نسبت به نوت 9 بهبودهایی پیدا کرده است. از آنجایی که همه ی طرفداران، صفحه نمایش منحنی دوست ندارند، امید آن می رود که یکی از ورژن ها لبه های خمیده نداشته باشد. 
قابلیت صدای استریو که در نوت 9 وجود داشت، می بایست در سامسونگ Samsung Note10 هم باشد؛ اما این که صدای استریو در درون صفحه نمایش عملی است، جای بحث دارد. وجود جک هدفون هم خوب است اما به لطف هدفون های با کیفیت بی سیم آنقدرها هم مهم نیست. انتظار می رود S pen نوت 10 قابلیت کنترل از راه دور داشته باشد. در نهایت انتظار می رود Night Mode در نوت 10 بهتر از سری S کار کند. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید