noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی سامسونگ گلکسی Note 10 بدونه اسلات کارت حافظه

نویسنده: ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۷ ب.ظ مشاهده: ۳۸۰ بار
گوشی سامسونگ گلکسی Note 10 بدونه اسلات کارت حافظه

گوشی سامسونگ گلکسی Note 10 بدونه اسلات کارت حافظه

بعد از آن که شایعات زیاد و ضد و نقیضی از وجود جک هدفون در گوشی سامسونگ گلکسی Note 10 منتشر شد، حالا نوبت به اجزای دیگر آن رسیده است. یکی از توسعه دهندگان XDA، مکس وینباخ، فهرستی از ویژگی های نوت 10 و نوت 10 پرو در توییتر منتشر کرده است. یکی از نکاتی که در این فهرست آمده اینست که نوت 10، اسلات microSD ندارد. 
احتمال می رود ورژن معمولی گوشی سامسونگ گلکسی Note 10 قابلیت استفاده از کارت حافظه را نداشته باشد. به گفته ی وینباخ، جک هدفون در هر دو مدل وجود نخواهد داشت. این احتمال وجود دارد که اخبار به دست آمده از نمونه ی نخست این گوشی ها باشد؛ که معمولاً با آنچه به بازار عرضه می شوند متفاوت است. رونمایی از  این دستگاه بسیار هیجان انگیز است. 
 
گوشی سامسونگ گلکسی Note 10 ، اولین پرچم دار از سری نوت سامسونگ با حاشیه ی خیلی باریک و پانچ دوربین و طراحی مشابه S10 می باشد. شاید در مدل کوچکتر فضا برای ایجاد اسلات کارت حافظه وجود نداشته است. از رندرها این طور می آید که اسلات سیم کارت و کارت حافظه در گوشه ی سمت راست قرار گرفته است، جایی که قلم هم در آنجا قرار می گیرد. سامسونگ نمی تواند قلم نوت را قربانی اسلات کارت حافظه کند. 
البته سامسونگ می تواند اسلات سیم کارت و کارت حافظه را جدا کند و در قسمت های مختلف گوشی کار بگذارد. در غیر این صورت غول فناوری کره ریسک بزرگی کرده است. با این کار دو ویژگی گوشی های گلکسی حذف شده است. حذف ویژگی های ساده و ابتدایی ممکن است خریداران را دلسرد کند. در سال 2015 هم، سامسونگ پرچمدار هایی را با باتری کوچک و بدون اسلات کارت حافظه تولید کرد. 
البته سامسونگ حداقل 128 گیگابایت حافظه برای گوشی های جدید در نظر گرفته و نبود اسلات کارت حافظه محدودیت بزرگی ایجاد نمی کند. اما وقتی نبود اسلات حافظه با نبود جک هدفون 3.5mm ادغام شود، داستان فرق می کند. اگر سامسونگ بخواهد فروش بالایی داشته باشد، نباید این کار را بکند. شاید هم هدف فروش مدل پرو است که صفحه نمایش و باتری بزرگتری دارد. 
هدفون  این گوشی ها USB Type-C است. با این اوصاف دیگر نمی توان از هدفون های قدیمی تر استفاده کرد. شاید سامسونگ در کنار گوشی ها، گلکسی بادز هدیه بدهد. باید منتظر ماند و تماشا کرد. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید