noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی سامسونگ گلکسی فولد را نگاه کنید اما دست نزنید

نویسنده: sammobile.com ۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۸ ب.ظ مشاهده: ۶۰۹ بار
گوشی سامسونگ گلکسی فولد را نگاه کنید اما دست نزنید

گوشی سامسونگ گلکسی فولد

شرکت سامسونگ در حال حاضر نسبت به گوشی تاشوی خود بسیار محافظه کار است. این شرکت در رویداد رونمایی خود در سانفرانسیسکو به خبرنگاران اجازه نداد که به این گوشی دست بزنند. گوشی سامسونگ گلکسی فولد در کنفرانس MWC 2019 نیز به نمایش گذاشته شد اما اینجا نیز تنها می‌توانستیم آن را نگاه کنیم. 
درست است که شرکت سامسونگ ممکن است گوشی سامسونگ گلکسی فولد را قبل از گوشی تاشوی هواوی عرضه نماید؛ اما دست کم هواوی به برخی خبرنگاران اجازه داده بود که از گوشی این شرکت استفاده کنند. شرکت کره‌ای این روزها شدیدا گوشی‌ تاشویش را به سینه‌ی خود چسپانده و تنها چیزی که تاکنون نشانمان داده همان تیزر تبلیغاتی گوشی است.
dont-touch-galaxy-fold-1
گوشی سامسونگ گلکسی فولد

 در کنفرانس MWC شرکت سامسونگ گوشی سامسونگ گلکسی فولد را درون یک جعبه‌ی شیشه‌ای و در فاصله‌‌ای دور قرار داده بود تا نتوانید به آن دست بزنید. با این وضعیت تنها می‌شد از گوشی آن هم از فاصله‌ی دور عکس گرفت. البته این باعث نمی‌شد که از نزدیک دیدن این دستگاه هیجان انگیز نباشد. سامسونگ هنوز نگفته است که چرا اجازه‌ نمی‌داد کسی به Galaxy Fold دست بزند چون به نظر نمی‌رسد که این تنها یک نسخه‌ی اولیه باشد و این شرکت پیشاپیش اعلام کرده که این دستگاه 2000 دلاری از 26 آوریل در دسترس خواهد بود.
dont-touch-galaxy-fold-2
dont-touch-galaxy-fold-3
گوشی سامسونگ گلکسی فولد

نظر خودتان را ارسال کنید