noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی جدید سامسونگ نوت 10 فاقد IR Blaster می باشد

نویسنده: sammobile ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲ ق.ظ مشاهده: ۲۴۴ بار
گوشی جدید سامسونگ نوت 10 فاقد IR Blaster می باشد

گوشی جدید سامسونگ نوت 10

آیا گوشی جدید سامسونگ نوت 10 با IR Blaster ارائه شده؟ این سوالی است که امروزه در ذهن بسیاری مطرح شده و بهتر است پاسخی قاطع به این پرسش داده شود. سامسونگ پیشتر در گوشیهای پرچمدار خود از IR Blaster استفاده کرده بود که البته برای سال ها پیش بوده و از آن زمان تاکنون دیگر استفاده از آن را متوقف کرده. تصاویری تازه ای که از Galaxy Note 10 و Galaxy Note 10 Plus منتشر شده بود ، اینطور به نظر میرسید که سامسونگ این قطعه را به گوشی هوشمند خود بازگردانده است.

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


از زمانی که می توانستیم IR Blaster ها را بر روی گوشی های هوشمند ببنیم سال ها گذشته و فناوری های بسیاری ارائه شده که لزوم حضور آنها را غیر منطقی کرده. مانند تلویزیون های تازه که دیگر مشکل زاویه دید نداشته و می توانید صفحه را از هر زاویه تماشا کنید. از این رو استفاده از IR Blaster در گوشی های مدرن اصلا منطقی نیست خصوصا اینکه برای انتقال فایل ها هم استفاده ای ندارد. 

پس در پاسخ به پرسش ایجاد شده در ذهن بسیاری می توان گفت که خیر نوت 10 IR Blaster ندارد و بهتر است این سوال در مورد گوشی جدید سامسونگ نوت 10 پلاس هم برایتان ایجاد نشود زیرا در این گوشی هم استفاده نشده. رندرهای منتشر شده از این گوشی ها در برخی این حس را ایجاد کرده اند که امکان دارد که سامسونگ این قطعه را به سری پرچمداران خود بازگردانده اما اینطور نیست زیرا لزومی به استفاده از آن ندارد. 

این روزنه که در بالای گوشی قرار گرفته نه یک اسپیکر اضافه بوده و نه یک IR Blaster ، تنها یک روزنه برای خروج صدای بلند از اسپیکر بوده تا از آسیب دیدن گوش جلوگیری کند. حاشیه های باریک این گوشی موجب شده اند تا اسپیکر محدوده ی کوچکی برای قرار گرفتن داشته باشد و این کوچکی می تواند صدای بلند را از یک نقطه به گوش شما رسانده و موجب درد و یا آسیب دیدگی آن شود. 

 

نظر خودتان را ارسال کنید