noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی تاشو Samsung Galaxy Fold جک هدفون ندارد

نویسنده: sammobile ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۲۴۰ بار
گوشی تاشو Samsung Galaxy Fold جک هدفون ندارد

گوشی تاشو Samsung Galaxy Fold جک هدفون ندارد

گوشی تاشو Samsung Galaxy Fold : بعد از آن که اپل iPhone 7 در سال 2016، بدون جک هدفون عرضه کرد، کم کم جک هدفون از سایر گوشی ها حذف شد. تولیدکنندگان چینی Oppo و Vivo قبل از اپل تلفن های هوشمند فاقد جک هدفون تولید کرده بودند؛ اما با iPhone 7 بود که نبود جک هدفون توجه همه را جلب کرد. احتمالاً سامسونگ تنها کمپانی است که همچنان تا 2019 از جک هدفون در دستگاه هایش استفاده می کرد. اما اخیراً به صورت پراکنده تلفن های همراهش را بدون جک هدفون تولید کرده است؛ که مهم ترین آن ها گوشی تاشو Samsung Galaxy Fold بود. 
نبود امکان اتصال وسایل صوتی از طریق جک 3.5mm به گلکسی نوت هم خواهد رسید؛ در رندرهای نوت 10 و نوت 10 پرو این مسئله رویت می شود. باید دید که حذف جک  به گلکسی نوت هم خواهد رسید؛ در رندرهای نوت 10 و نوت 10 پرو این مسئله رویت می شود. باید دید که حذف جک 3.5mm چه تاثیری بر فروش نوت 10 می گذارد. به هر روی قابلیتی که طرفداران سامسونگ به آن عادت کرده اند حذف شده است و جالب است بدانیم جک هدفون از چه دستگاه هایی حذف شده است. 
اولین تلفن هوشمند سامسونگ که فاقد جک هدفون 3.5mm بود، گوشی پرچم دار کشویی با شماره مدل  SM-W2018 بود که فقط در چین و کره ی جنوبی عرضه شد. در واقع سامسونگ گوشی های این چنینی مثل A8s و A60 را اول در چین و کره ی جنوبی عرضه می کند. اما رفته رفته این مرزها گسترده تر می شود. گلکسی فولد و A80 هم که فاقد جک هدفون هستند، در بازارهای مختلفی عرضه شدند. 
Galaxy Tab S5e هم فاقد جک هدفون 3.5mm است؛ در عوض بسیار باریک و ظریف طراحی شده است. آخرین دستگاه بدون جک هدفون، Galaxy M40 است که هفته گذشته در بازار هند عرضه شد. حالا دیگر برای استفاده از دستگاه های سامسونگ می بایست مبدل  3.5mm به  USB Type-C، هدفون USB Type-C  و یا هدفون بی سیم داشت. 
فهرست دستگاه های سامسونگ  که فاقد جک هدفون است:
W2018
W2019
Galaxy Fold
Galaxy A8s
Galaxy Tab S5e
Galaxy A80
Galaxy A60
Galaxy M40
هشت دستگاه در یک سال، شاید رقم بالایی نباشد، اما این فهرست بعد از آمدن نوت 10 بلند و بلندتر می شود. با آن که انتظار می رود، این تغییر موجب کاهش فروش نوت 10 شود، اما سامسونگ قصد دارد این کار را انجام دهد. فروشندگان و توزیع دهندگان نیز اهمیتی برای این تغییر قائل نیستند. 
 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید