noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا می توان صفحه بیرونی گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Fold را کاربردی تر کرد ؟

نویسنده: ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰ ق.ظ مشاهده: ۳۲۴ بار
آیا می توان صفحه بیرونی گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Fold را کاربردی تر کرد ؟

آیا تا به حال به یک نمایاب بزرگتر فکر کرده اید؟ نمایاب می تواند در چارچوب بندی و زاویه بندی عکس موثر واقع شود. عکس گرفتن با گوشی در حال بسته بسیار راحت تر است اما گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Fold در حالت باز کارایی بیشتری دارد. با باز کردن گوشی شما یک نمایاب 7.3  اینچی در اختیار خواهید داشت که قبلاً در هیچ تلفن همراهی وجود نداشته است. 

گوشی تاشو سامسونگ Galaxy Fold

نرم افزار دوربین گوشی تاشو Galaxy Fold سامسونگ نیز بسیار سهل الاستفاده است. همه ی قابلیت های عکاسی سامسونگ در این نرم افزار وجود دارد. اگر قبلاً هم از گوشی های سامسونگ استفاده کرده باشید، برای کار کردن با این گوشی هیچ مشکلی نخواهید داشت. 
چیزی که عجیب به نظر می رسد این است که با آن که سامسونگ عرضه ی فولد را 6 ماه به تعویق انداخت اما چیز جدیدی اضافه نشده است. در مدتی که دستگاه تقویت می شد، این امکان وجود داشت که بعضی چیزها بهبود پیدا کند. برای مثال صفحه نمایش بیرونی می توانست کاربرد بیشتری داشته باشد. 
این که گزینه ی استفاده از صفحه نمایش بیرونی به عنوان نمایاب وجود ندارد، خیلی عجیب است. چه ایرادی داشت که این نمایشگر در گرفتن عکس در حالت بسته بودن گوشی به کاربر کمک می کرد. از طریق صفحه نمایش می شد چارچوب و زاویه ی مناسب را پیدا کرد و ژست و اطراف را بررسی کرد. 
سامسونگ دوربین سلفی متفاوتی برای نمایشگر بیرونی و صفحه نمایش اصلی کار گذاشته است. دوربین های سلفی می توانستند خیلی بهتر از این باشند. سامسونگ می توانشت از دوربین سه گانه و واید برای سلفی استفاده کند. اگر این طور بود می توانستید گوشی را باز کنید و از صفحه نمایش بیرونی به عنوان نمایاب استفاده کنید و با دوربین اصلی سلفی بگیرید. 
سامسونگ باید ویژگی ها و قابلیت های بیشتری در اختیار دارندگان گلکسی فولد بگذارد؛ مخصوصاً برای استفاده از دوربین. امکان دارد سامسونگ با بروزرسانی های نرم افزاری قابلیت های جدید به دوربین اضافه کند .

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

نظر خودتان را ارسال کنید