noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد اولین گوشی منعطف تولید شده در جهان

نویسنده: sammobile.com ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲ ق.ظ مشاهده: ۶۷۴ بار
گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد اولین گوشی منعطف تولید شده در جهان

گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد

سامسونگ به یکی از آرزوهای دیرینه ی خود یعنی تولید نخستین گوشی انعطاف پذیر دست یافته و قصد دارد تا کمتر از دو هفته ی دیگر فروش آن را در بازار آغاز نماید. گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد یک دستگاه هوشمند بی نظیر و فوق العاده بوده ، دستگاهی که تلفیقی از یک گوشی و تبلت می باشد. شاید در حال حاضر بسیاری طراحی آن را بلااستفاده و بی دلیل بدانند اما سامسونگ چیزی را بی دلیل به مرحله ی تولید نمی رساند و این احتمال وجود دارد تا چند سال آینده هر کاربری در دنیا نیاز به تهیه ی نوعی از آن با قیمت پایین تر را پیدا کند. 
 
اما چه چیزی گوشی تاشو سامسونگ گلکسی فولد را خاص میکند؟ خب به نظر بسیاری بهترین ویژگی آن نوآوری بوده و اینکه سامسونگ برعکس دیگر دستگاه ها تولید آن را با تامل بیشتر انجام داد تا بتواند یک دستگاه کامل را ارائه کند. با وجود اینکه گلکسی فولد در تعداد محدود تولید شده اما قرار است در بیش از دو بازار عرضه گردد. علاوه اینکه سامسونگ برای تولید نرم افزار مخصوص گلکسی فولد با گوگل همکاری کرد تا بتواند کارایی آن را بیفزاید. 
 
برای بسیاری استفاده از گلکسی فولد یک رویا بوده و حتی کسانی که در حقیقت از آن استفاده می کنند احساس در رویا بودن به شما دست میدهد زیرا فکر می کنید در حال دیدن فیلم های علمی تخیلی هستید. حسی که این دستگاه و استفاده از آن به شما میدهد وصف ناپذیر بوده زیرا استثنایی بودن آن در همان لحظه ی اول شما را شگفت زده می کند. گلکسی فولد گوشی است که می خواهید در هرکجا و هر لحظه آن را همراه داشته و از آن استفاده کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید