noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی تاشو جدید سامسونگ در CES 2019 به نمایش درآمد

نویسنده: sammobile.com ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱ ق.ظ مشاهده: ۵۴۶ بار
گوشی تاشو جدید سامسونگ در CES 2019 به نمایش درآمد

گوشی تاشو جدید سامسونگ در CES 2019 به نمایش درآمد

سامسونگ گوشی تاشو جدید و چگونگی استفاده از آن را در CES 2019 لاس وگاس به نمایش گذاشت. این نخستین بار نیست که سامسونگ نمونه ی اولیه ی این گوشی و چگونگی عملکرد آن را نمایش میدهد. به گفته ی مراجع خبری ، سامسونگ این گوشی را در یک جلسه ی خصوصی به برخی از مشتریان خود نشان داده. جالب است بدانید این خبر توسط منبع کره ای اعلام شده که پیشتر از رونمایی گوشی انعطاف پذیر در نمایشگاه سامسونگ خبر داده بود.
 
گوشی تاشو جدید سامسونگ در CES 2019 به نمایش گذاشته شد
 
بر اساس اخباری که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده ، سامسونگ در نشستی خصوصی گوشی انعطاف پذیر خود را در نمایشگاه CES 2019 رونمایی کرد. یکی از اشخاصی که در این نشست حضور داشته در این مورد گفته که گوشی انعطاف پذیر سامسونگ شگفت انگیز است و این شرکت در مرحله ی اتمام طراحی آن می باشد. او در ادامه عنوان نمود : "زمانی که گوشی انعطاف پذیر سامسونگ را تا نمایید به قدری ظریف بوده که متوجه صفحه ی نمایشگر زیرین نخواهید شد و سامسونگ در تلاش برای طراحی سیستمی است که مانع از بسته شدن کامل گوشی شود و کمی فاصله در حین بسته شدن ایجاد گردد. "
 
طریقه ی استفاده از این گوشی متفاوت بوده و نیاز به آموزش و آگاهی بیشتر دارد ، اما مساله ی مهمتر قیمت این گوشی است که به گفته ی کارشناسان ، بسیار بالا خواهد بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید