noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

سامسونگ گوشی انعطاف پذیر Galaxy Fold را تا جولای به بازار باز نمی گرداند

نویسنده: cnet ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷ ق.ظ مشاهده: ۲۵۴ بار
سامسونگ گوشی انعطاف پذیر Galaxy Fold را تا جولای به بازار باز نمی گرداند

گوشی انعطاف پذیر Galaxy Fold

سامسونگ به تازگی در گزارشی به این مساله اشاره نموده که گوشی انعطاف پذیر Galaxy Fold را در ماه جولای به بازار باز نمی گرداند و شایعات در این مورد کاملا اشتباه می باشد. این مساله موجب خواهد شد تا تاریخ بازگشت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ همچنان نامشخص بماند. این شرکت کره ای از گوشی انعطاف پذیر خود در ماه آوریل رونمایی نمود و تنها پس از مدتی کوتاه صفحات گوشی انعطاف پذیر Galaxy Fold دچار مشکل شده و در زیر گلس آن حباب دیده شده و در برخی از موارد نیز صفحه ی آن شکسته شده که پس از این اتفاق گوشی ها را جمع آوری کرده و تا به امروز خبری از بازگشت آنها به بازار نیست. 
 
در برخی شایعات و اخبار اعلام شده بود که سامسونگ از این گوشی باری دیگر به صورت آنلاین رونمایی نموده و پس از این رونمایی در ماه جون در ماه جولای گلکسی فولد به بازار باز خواهد گشت. هفته ی گذشته نیز مدیر بخش گوشی های هوشمند سامسونگ آقای کوه دونگ جین گفت که گلکسی فولد پیش از ماه جولای به بازار باز خواهد گشت. 

تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ
 
تشخیص اصل بودن اسپیکر jbl مدل Charge 3
 
اما وب سایت رسمی سامسونگ این تاریخ بازگشت را رد کرده و گفته هنوز تغییری در طراحی گلکسی فولد از ماه آوریل صورت نگرفته. 
 
سامسونگ رسما در ماه مِی در وب سایت خود اعلام کرد که Galaxy Fold در هفته های آینده به بازار برمیگردد. شرکت AT&T نیز اطلاعیه هایی را منتشر نموده و در رابطه با تاخیر گلکسی فولد گفته کسانی که این گوشی را پیش ثبت نام کرده اند 100 دلار به اعتبار حساب آنها در AT&T اضافه خواهد شد. پس از این شرکت وب سایت BestBuy نیز در خبری اعلام نمود که سامسونگ تاریخ رونمایی از گلکسی فولد را عقب انداخته و هنوز تاریخ مشخصی ارائه نکرده. در سمت دیگر رقابت در زمینه ی گوشیهای انعطاف پذیر نیز هوآوی تاریخ مشخصی برای عرضه ی Mate X با قیمت 2.600 دلاری اعلام نکرده است.
 

نظر خودتان را ارسال کنید