noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی اس 11 سامسونگ شاید با این نام عرضه نشود

نویسنده: sammobile.com ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۳ ب.ظ مشاهده: ۷۲۰ بار
گوشی اس 11 سامسونگ شاید با این نام عرضه نشود

گوشی اس 11 سامسونگ

گوشی اس 11 سامسونگ : ممکن است شرکت سامسونگ به برند جذاب پرچم‌دارهای Galaxy S پایان دهد. بنا به برخی گزارشات این شرکت تصمیم دارد که یک سیستم نامگذاری جدید را برای گوشی‌های پرچم‌دار بعدی خود انتخاب کند. سری گوشی‌های Galaxy S10 که به تازگی منتشر شده‌اند ممکن است آخرین دستگاه‌هایی باشند که تحت نام تجاری Galaxy S عرضه خواهند شد. سامسونگ از این سیستم نامگذاری الفبایی از سال 2009، که نخستین گوشی این سری منتشر شد، بدین سو،   استفاده کرده است.

گوشی اس 11 سامسونگ
این نخستین باری نیست که زمزمه‌هایی در خصوص تصمیم سامسونگ برای اتخاذ یک سیستم نامگذاری جدید پس از سری Galaxy S وجود دارد. مدت زمان کوتاهی پس از عرضه‌ی گوشی Galaxy S9 در کنفرانس MWC 2018، رئیس بخش موبایل سامسونگ، DJ Koh، گفت که این شرکت تصمیم دارد سیستم نامگذاری جدیدی اتخاد نماید. گوشی Galaxy S10 نام این برند را حفظ کرد؛ اما احتمالا آخرین گوشی‌ای باشد که این کار را انجام خواهد داد.
شرکت سامسونگ بر این باور می‌باشد که ممکن است کاربران برای تلفظ نام گوشی‌هایی که به اعداد 11، 12 و 13 ختم می‌شوند دچار مشکل شوند. وبسایت Yonhap News Agency به نقل از یکی از مدیران اجرایی سامسونگ گزارش داده است که «سامسونگ بر این مهم آگاه می‌باشد که اگر پس از S10 ما به همین سیستم نامگذاری وفادار بمانیم، کاربران ممکن است دیگر از نام‌هایی بلندتر و طولانی‌تری که اعداد دو رقمی در آنها به کار رفته خوششان نیاید». بنابراین؛ احتمال زیادی وجود دارد که سامسونگ بخواهد نام برند سری Galaxy Note را نیز تغییر دهد. این شرکت به دنبال گزینه‌هایی است که برای مشتریان جذاب باشد؛ با این حال هنوز تصمیمی قطعی درباره‌ی این موضوع اتخاذ نشده است.
 

    نظر خودتان را ارسال کنید