noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی‌ Galaxy A10 و Galaxy A30 و Galaxy A50 دوربین های آنها

نویسنده: sammobile.com ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶ ب.ظ مشاهده: ۱۰۶۵ بار
گوشی‌ Galaxy A10 و Galaxy A30 و Galaxy A50 دوربین های آنها

گوشی‌ Galaxy A10 و Galaxy A30 و Galaxy A50

شرکت سامسونگ هند وب سایتی کوچک افتتاح کرده است تا به طور اختصاصی به سری Galaxy A بپردازد و در آن به سه گوشی هوشمند این سری که به زودی منتشر ‌می‌شوند پرداخته است. به احتمال زیاد این سه گوشی‌ Galaxy A10 و A50 و A30 باشند که در تاریخ 28 فوریه عرضه خواهند شد. شرکت سامسونگ در سه شهر بمبئی، کلکته و حیدرآباد عرضه را آغاز خواهد کرد.
سامسونگ در وبسایت مذکور به ویژگی‌های دوربین‌های این سری مانند امکان تصویربرداری فرا - عریض، فیلم برداری حالت آهسته و هایپرلپس (hyperlapse)؛ و همچنین باتری‌های بزرگ این دستگاه‌ها پرداخته است. انتظار می‌رود که هر سه‌ی این گوشی‌ها از باتری 4000mAh برخوردار باشند.
اوایل این ماه یک گزارش لو رفته‌ ، تقریبا تمامی ویژگی‌های گوشی‌ Galaxy A10 و A30 و A50 را آشکار کرد. علاوه بر چیزهایی که تاکنون درباره‌ی A50 می‌دانیم، برخی شایعات حاکی از این است که این گوشی از هاله‌ی سفیدرنگی که در طراحی مدل سفید منشوری S10 به کار رفته بهره خواهد گرفت. سامسونگ به تازگی وجود مدل سفید رنگ A50 را تأیید کرده؛ اما هنوز مشخص نیست که آیا این رنگ همان سفید منشوری خواهد بود یا خیر. گوشی Galaxy A50 یک دستگاه میان رده می‌باشد که دارای برخی ویژگی‌های پیشرفته مانند سنسور اثر انگشت درون صفحه‌ای و دوربین سه‌گانه‌ی پشتی خواهد بود.
در همین حین، گوشی‌ Galaxy A10 و Galaxy A30 مدل‌های مقتصدانه‌ی سامسونگ می‌باشند و A10 ارزان‌ترین مدل این سری خواهد بود. طبیعتا این مدل پایین‌ترین ویژگی‌ها در میان 9 گوشی سری A که سامسونگ در چند ماه آینده منتشر می‌نماید را خواهد داشت. این گوشی از دوربین دوگانه‌ی پشتی نیز برخوردار نخواهد بود.
همانطور که قبلا اشاره کردیم از گوشی‌های جدید سری A در تاریخ 28 فوریه در هند رونمایی خواهد شد. هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه برنامه‌ای برای عرضه‌ی این سری در سایر بازارهای جهانی دارد و باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی خود این شرکت بمانیم.
 

نظر خودتان را ارسال کنید