noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گوشی‌های سامسونگ گلکسی M30 و A50

نویسنده: sammobile.com ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹ ب.ظ مشاهده: ۲۹۹۶ بار
گوشی‌های سامسونگ گلکسی M30 و A50

گوشی‌های سامسونگ گلکسی M30 و A50

شرکت سامسونگ در نظر دارد هفته‌ی آینده چندین گوشی جدید در هند عرضه نماید. یکی از گوشی‌های سامسونگ گلکسی M30 خواهد بود و بقیه متعلق به سری Galaxy A می‌باشند. از آنجایی که فریم ویر گوشی Galaxy A50 به تازگی در هند و سریلانکا منتشر شده ممکن است یکی از گوشی‌های این سری باشد که در هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد. علاوه بر این فریم ویر گوشی‌های سامسونگ گلکسی M30 نیز منتشر شده است.
متاسفانه سامسونگ M30 را با اندروید 8.1 Oreo و A50 را با اندروید Pie عرضه خواهد کرد. برای دستگاه‌هایی که تقریبا به طور همزمان عرضه می‌شوند نا امید کننده خواهد بود که سامسونگ تنها یکی از آنها را با آخرین ورژن اندروید منتشر نماید. گوشی گلکسی M30 اواخر امسال اندروید Pie را دریافت خواهد کرد، درست مانند گوشی‌های M10 و M20؛ اما عدم انتشار این دستگاه‌ها با اندروید Pie باعث خواهد شد که آنها به لحاظ نرم افزاری در مقایسه با Galaxy A50 دستگاه‌هایی قدیمی به نظر برسند.
گوشی گلکسی M30 حتی در مقایسه با ارزان‌ترین گوشی سری A، Galaxy A10، نیز قدیمی به نظر خواهد رسید. البته این واقعیت که سامسونگ می‌خواهد با تمرکز بر سری Galaxy A خود در سال 2019 بازار هند را دوباره در دست بگیرد ممکن است به انتشار A50 همراه با نرم افزاری جدیدتر بی ربط نباشد. هرچند با توجه به اینکه M30 قیمتی تقریبا برابر با M10 و M20 دارد احتمال می‌رود که در مقایسه با Galaxy A50 این Galaxy M30 باشد که فروش بالاتری را از آن خود کند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید