noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی S11 یا Galaxy S20 آیا استفاده ی ترتیبی از اعداد به تاریخ می پیوندد؟

نویسنده: pocketnow.com ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۷ ب.ظ مشاهده: ۵۵۳ بار
گلکسی S11 یا Galaxy S20 آیا استفاده ی ترتیبی از اعداد به تاریخ می پیوندد؟

گلکسی S11 یا Galaxy S20

گلکسی S11 : آیا گوشی هوآوی P10 را به یاد دارید ؟ آیا به یاد دارید به ازای P11 گوشی های P20 و P20 Pro عرضه شدند؟ مدیر این شرکت دلیل این تغییر استراتژی را فاصله ی بسیار زیاد فناوری های استفاده شده در این گوشی ها عنوان نموده و گفته فاصله ی یک عددی مناسب نام این دستگاه جدید نمی باشد. 
 
اکنون اخباری ضد و نقیض در مورد پرچمدار آینده ی سامسونگ یعنی گلکسی S11 مطرح شده که در برخی از خبرها آمده سری S در آینده حذف شده و جای خود را به سری X و یا Fold داده و در خبری دیگر گفته شده S20 جانشین S11 خواهد شد. سامسونگ سابقه ی انجام کاری مشابه را داشته و در تاریخ 24 آگوست 2011 سری S را که مخفف Super Smart بوده جایگزین سری های R ، W ، M و Y نمود. این اتفاق یک بار افتاده اما می تواند باری دیگر نیز در سری های سامسونگ دیده شود. 
سامسونگ از اسامی A10 ، A30 ، A50 ، A70 و A90 در کره ی جنوبی و آفریقا رونمایی نموده و به نظر میرسد یکی از محتمل ترین اسامی برای سری S پس از S10 ، مشابه به سری A بوده و با نام Galaxy S20 ارائه گردد.   
 
خبری دیگر در مورد ساده شدن اسامی گوشی های سامسونگ بوده که در آن به نمونه هایی مانند Samsung A30 و Samsung S40 اشاره شده. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید