noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی J6 با نمایشگر 18:9 کم حاشیه یا همان Infinity Dispaly

نویسنده: toranji.ir ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۰ ب.ظ مشاهده: ۶۰۵ بار
گلکسی J6 با نمایشگر 18:9 کم حاشیه یا همان Infinity Dispaly

گلکسی J6 با نمایشگر 18:9 کم حاشیه یا همان Infinity Dispaly

جدیدترین عضو خانواده گلکسی جی را می توان گلکسی J6 دانست که به جز دوربین دوگانه آن دیگر مسئله ترندی دیگر مثل نمایشگر کم حاشیه ندارد! به همین دلیل ما فکر می کردیم که شاید سامسونگ بخواهد نمایشگر کم حاشیه را در گلکسی جی سال 2019 ارایه کند اما حالا با لو رفتن گلکسی J6 با نمایشگر 18:9 کم حاشیه یا همان Infinity Dispaly به نظر می رسد سامسونگ به خوبی می داند که اگر در آپدیت کردن دستگاه هایش را ترند روز کند باشد، بازی را خواهد باخت
 
یک ماه پیش بود که درباره گلکسی J6 در ترنجی خواندیم و بنچمارک گیکبنچ آن را دیدیم. از آن مطلب می توان گفت با دستگاهی که 3 گیگابایت حافظه رم دارد، چیپست اگزینوس 7870 در قلب آن خواهد تپید و سیستم عامل اندروید 8 دارد رو به رو هستیم! چیپست اگزینوس 7870 در تعداد زیادی از موبایل های سامسونگ استفاده شده که برای مثال می توان به گلکسی جی 7 2016، گلکسی جی 7 پرایم، گلکسی جی 5 و 7 پرو (2017) و گلکسی A3 2017 اشاره کرد.

گلکسی J6

 
 
galaxy-j7-duo/galaxy-j7-duo-02
                                                                                                     گلکسی جی 6 (Galaxy J6)                                                                                                              
 
در جدیدترین شایعه منتشر شده که اسکرین شات های بالا باشد، می بینیم گلکسی جی 6 (Galaxy J6) با مدل SM-J600f دیده می شود که تاییدیه FCC خود را نیز گرفته است. اما چطور می شود که ما می گوییم، گلکسی جی 6 (Galaxy J6) با نمایشگر 18:9 کم حاشیه یا همان Infinity Dispaly ارایه خواهد شد؟ خب اولین دلیل را می توان در دکمه های روی صفحه اندروید متوجه شد. از ظاهر رابط کاربری می توان فهمید که سامسونگ اکسپرینس 9 روی آن سوار است و به احتمال قوی اندروید 8 با آن ارایه می شود، همانطور که در شایعه قبلی دیده بودیم.
 
موضوع دیگر می تواند نسبت تصویر خود اسکرین شات باشد که 18.5:9 است که فقط در نمایشگرهای Infinity Display سامسونگ مثل گلکسی اس 8 و اس 9 یا گلکسی A8 2018 استفاده شده است. مشخصا نوع پنل نیز AMOLED خواهد بود اما رزلوشن آن HD+ است که امیدواریم بیشتر باشد چون برای نمایشگر 5.6 اینچی اینچی رزلوشن واقعا کم است.

نظر خودتان را ارسال کنید