noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی A80 می تواند برای کسانی که اهل سلفی گرفتن نیستند هم جذاب باشد؟

نویسنده: sammobile ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۹ ب.ظ مشاهده: ۴۹۳ بار
گلکسی A80 می تواند برای کسانی که اهل سلفی گرفتن نیستند هم جذاب باشد؟

گلکسی A80 می تواند برای کسانی که اهل سلفی گرفتن نیستند هم جذاب باشد ?

در چند روز اخیر مطالبی در مورد این که گوشی گلکسی A80 برای کسانی که اهل سلفی گرفتن نیستند، مناسب است، منتشر شده است. همه ی ما می دانیم که سامسونگ این گوشی را برای علاقه مندان به تماس ویدیویی و دوستداران سلفی و لایو طراحی کرده است. به همین دلیل هم دوربین آن را کشویی و چرخشی ساخته تا کیفیت دوربین جلو مثل دوربین اصلی بالا باشد. 
اما اگر کسی اهل سلفی گرفتن و ویدیو های زنده نباشد، مکانیزم کشویی دوربین چه مزیتی برایش دارد؟ آیا در این صورت باز هم Galaxy A80 ارزش خرید دارد؟ البته که گوشی زیبا با صفحه نمایش یک دست و یون پانچ روزنه ارزش خرید دارد.
عکس
اگر کوچکترین علاقه ای به گرفتن سلفی و دوربین جلوی گوشی ندارید، وجود دوربین بر روی صفحه دائماً شما را به یاد چیزی که دوست ندارید، می اندازد. دوربین سلفی همیشه وجود دارد، چه از آن استفاده کنید چه نکنید. تلفنی برای کسانی که سلفی نمی گیرند ساخته نمی شود. حتی ارزان قیمت ترین گوشی ها دوربین سلفی دارند. 
اگر از دید یک فرد بی علاقه به سلفی نگاه کنید، شما صاحب تلفن همراهی می شوید که هیچ روزنه و پانچی ندارد، دوربین اصلی خوبی دارد و اگر در شرایط اضطراری به دوربین سلفی لازم داشته باشید می توانید آن را به سمت خودتان برگردانید. علاوه بر آن هیچ برش و پانچ آزاردهنده ای بر روی صفحه نمایش وجود ندارد. کسانی که از سلفی گرفتن بیزارند می توانند از داشتن گلکسی A80 لذت ببرند. 
عکس
شاید سامسونگ درست برعکس آن چیزی که فکر می کرده جواب بگیرد. البته قیمت گلکسی A80 به دلیل مکانیزم دوربین کمی بالاست و کسانی که سلفی گرفتن را دوست ندارند باید هزینه ی زیادی برای چیزی که استفاده نمی کنند، بپردازند. شاید هم خریداران خودشان را با ظاهر زیبا و ندیدن دوربین سلفی متقاعد کنند. کسانی که از دوربین سلفی استفاده نمی کنند، دیگر حتی لازم نیست نگران خراب شدن مکانیزم چرخش دوربین باشند. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

نظر خودتان را ارسال کنید