noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی A30 دومین به روزرسانی خود را در ماه جاری دریافت می کند

نویسنده: sammobile.com ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۸ ب.ظ مشاهده: ۷۰۳ بار
گلکسی A30 دومین به روزرسانی خود را در ماه جاری دریافت می کند

سامسونگ دومین به روزرسانی خود برای گلکسی A30 را در ماه جاری برای هندوستان منتشر کرده است. این به روزرسانی شامل چندین ارتقا در سیستم هسته ای مثل GPS می باشد. همچنین به روز رسانی مذکور با توجه به فهرست تغییرات، سبب تغییراتی می شود که باعث ثبات پخش صدا و بهبود عملکرد حسگر مجاورت دستگاه می شود؛ هرچند نحوه ی دقیق انجام این تغییر مشخص نیست.

گلکسی A30
آخرین آپدیتی که سامسونگ برای گلکسی A30 در اوایل ماه منتشر کرد، شامل چند کد امنیتی بود که 5 ایراد عمده و چندین نقطه ی آسیب پذیر سیستم عامل اندروید و 15 مورد در نرم افزار سامسونگ  را هدف گرفته بودند. همچنین این آپدیت ایرادی را که در عملکرد بلندگوی گوشی بود، برطرف کرد. 
همه ی تغییرات آپدیت گذشته، در این آپدیت هم وجود دارد؛ بنابراین کسانی که آپدیت قبلی را از دست داده اند لازم نیست اول آن را انجام دهند و سپس آخرین آپدیت را دریافت کنند. در واقع تنها راهی که برای انجام این کار وجود دارد فلش کردن تلفن همراه به وسیله نصب نرم افزار از طریق کامپیوتر می باشد. سامسونگ تمام ویژگی های بیلد قبلی را در این آپدیت گنجانده است. 
مثل همیشه، سامسونگ این به روزرسانی را به صورت مرحله ای منتشر می کند. برای این که بدانید آین آپدیت برای شما موجود شده یا نه، به تنظیمات تلفن همراهتان بروید، Software update را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه ی Download & install ضربه بزنید. همچنین شما می توانید این نرم افزار را به صورت مستقیم از پایگاه داده های سام موبایل برای فلش کردن و آپدیت کردن گوشی خود به صورت دستی دریافت کنید؛  اما همانطور که قبلا گفته شده بهتر است اگر در فناوری دستی بر آتش دارید، این کار را خودتان انجام دهید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید