noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی واچ اکتیو سامسونگ با ویژگی خاص و محدود

نویسنده: androidauthority.com ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴ ق.ظ مشاهده: ۳۳۱ بار
گلکسی واچ اکتیو سامسونگ با ویژگی خاص و محدود

گلکسی واچ اکتیو سامسونگ

زمانی که گلکسی واچ اکتیو سامسونگ ارائه شد یکی از ویژگی های برتر این ساعت که فعلا تنها در آن قرار داده شده امکان مانیتور کردن و نشان دادن فشار خون بود. اما در تحقیقی که وب سایت Android Police به انجام رسانده گفته شده که این ویژگی هنوز به صورت سراسری در دسترس نمی باشد. 
 
گلکسی واچ اکتیو سامسونگ توسط حسگر نوری PPG که در آن تعبیه شده می تواند میزان ضربان قلب و فشار خون را به نمایش درآورد. اما پیش از این کار باید My BP Lab 2.0 را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید تا ساعت با اتصال به آن بتواند اطلاعات مورد نیاز را به نمایش بگذارد. اما دانشگاه کالیفرنیا که مجری این طرح بوده اعلام نموده که تنها برخی گوشی ها می توانند از این ویژگی استفاده کنند. 
 
بسیاری در وب سایت سامسونگ اعتراض نموده اند که این ساعت با گوشی های آن ها همگام سازی نشده و نمی توانند برای گرفتن فشار خون از آن استفاده کنند. از این رو سامسونگ به آنها پاسخ داده و گفته و تنها گوشیهای S9 ، S9 Plus ، Note 9 و S10 می توانند از این ویژگی به صورت محدود و موقت استفاده کنند. 
 
دانشگاه کالیفرنیا نیز اعلام نموده که برنامه ی آن ها تنها توسط گوشی های پرچمدار S9 به بالا قابل استفاده خواهد بود. این دانشگاه در ادامه گفته که پس از اتمام تحقیقات در این باره ، این ویژگی به صورت کامل و دائم برای گوشی های اندرویدی قابل استفاده خواهد بود. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید