noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی نوت 10 هفت رنگ

نویسنده: sammobile.com ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱ ق.ظ مشاهده: ۱۷۶۱ بار
گلکسی نوت 10 هفت رنگ

گلکسی نوت 10 هفت رنگ

سامسونگ قبل از آن که رقیب چینی اش از رنگ های گرادیان استفاده کند، از این رنگ ها استفاده نمی کرد. اما به هر حال گلکسی نوت 10 هفت رنگ نشان می دهد سامسونگ از پس این نوع رنگ آمیزی هم خوب بر می آید. سامسونگ ابتدا با سایه روشن ها بر روی سری A بازی کرد، بعداً آن ها را به پرچم دارهایش آورد. 
رنگ نقره ای رنگین کمانی +S10 یک مثال بارز است. با مدل هفت رنگ، سامسونگ از همه ی رنگ های گرادیان سبقت گرفت. به نظر می رسد طراحان برای رنگ آمیزی این گوشی سنگ تمام گذاشته اند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


تفاوت گلکسی نوت 10 هفت رنگ  و نوت 10 پلاس هفت رنگ با P30 Pro هفت رنگ هواوی مشخص است. هواوی از چند سال پیش رنگ بندی گرادیان را برای گوشی های پرچم دارش در نظر گرفته است. P30 Pro  هفت رنگ نمونه ی یک رنگ آمیزی جسورانه است. در تبلیغات گفته می شود که این رنگ بندی از طبیعت الهام گرفته شده است و رنگ های سبز و آبی به شفق شمالی ربط داده شده است. 
رنگ ها روشی ساده و البته موثر برای ابراز وجود هستند. لازم نیست سخنران باشید و یا در اعتراضات شرکت کنید، جایی که همه از رنگ مشکی استفاده می کنند، متفاوت باشید. رنگ ها پنجره ای به شخصیت درونی افراد هستند. سلایق شخصی سبب موفقیت رنگ های گرادیان شده است. شاید فکر کنید گوشی قرمز رنگ برای شخصیت شما مناسب است اما رنگ های گرادیان که با نور تغییر می کنند، شاید جایگزین بهتری باشند. 
 
این رنگ اجازه می دهد از رنگی به رنگی دیگر بروید و از دنیای سیاه و خاکستری و رنگ هایی که شاید انتخاب شما شود، خارج شوید. گلکسی نوت 10 هفت رنگ ، یک ایده آل تمام عیار است. بسیار چشمگیر است؛ تمام طیف های رنگی آن در عکس و ویدیو مشخص نیست. رنگ هفت رنگ بسیار زیباست و دائماً از طیف قرمز به آبی و از آبی به سبز و ترکیب های رنگی دیگر تغییر می کند. 
شما نمی توانید سوزن را بر روی یک رنگ خاص بگذارید و این دستاورد بزرگی از سوی سامسونگ است. این رنگ واقعا گرادیان است و مثل نمونه های قبلی که از ترکیب دو رنگ حاصل شده اند، نیست. از واکنش های اولیه مشخص است که اغلب مشتریان این رنگ را خریداری می کنند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید