noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

گلکسی فولد و یک ویدیوی تازه از آن , همه چیز حتی تاشدگی صفحه ی آن

نویسنده: sammobile.com ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹ ق.ظ مشاهده: ۵۶۴ بار
گلکسی فولد و یک ویدیوی تازه از آن , همه چیز حتی تاشدگی صفحه ی آن

گلکسی فولد و یک ویدیوی تازه از آن

سامسونگ تا امروز در مورد به نمایش گذاشتن گلکسی فولد بسیار محتاط بوده و حتی در روز رونمایی در 20 فوریه در کنار S10 ، کسی اجازه ی استفاده از آن را نداشت. گلکسی فولد در نمایشگاه MWC 2019 نیز در یک قاب شیشه ای به نمایش گذاشته شد. سامسونگ چند ویدیو از این گوشی را منتشر نموده که آن را در بهترین حالت به نمایش گذاشته. اما به تازگی ویدیویی از این گوشی به نمایش درآمد که هیچ چیزی از آن را مخفی نمی کند ، حتی تاخوردگی صفحه ی نمایش آن را. 
 
این ویدیو از کشور ویتنام منتشر گردیده جایی که بسیاری از کارمندان شرکت سامسونگ اقامت دارند. بسیاری از گوشی های پرچمدار سامسونگ در این کشور تولید می شوند و از این رو می توان انتظار داشت که این گوشی انعطاف پذیر در این کشور توسط یک منتقد مورد آزمایش قرار گرفته باشد. 
 
نیازی به تمرکز بالا برای دیدن تاشدگی وسط صفحه این گوشی ندارید و می توانید به سادگی آن را مشاهده کنید. بسیاری پیش از ارائه ی این گوشی به احتمال وجود این تاخوردگی اشاره داشتند و اکنون در این ویدیو به صورت فیلتر نشده می توان آن را دید. در این ویدیو لولا قرار داده شده از استحکامی مناسب برخوردار بوده و عملکرد آن به همان صورتی است که سامسونگ پیشتر اعلام نموده بود. از این رو می توانید از صفحه ی خارجی بدون بروز مشکل استفاده کنید. علاوه بر این می توانید بزرگ بودن نمایشگر داخلی آن را تماشا نمایید. نمایشگر داخلی این گوشی می تواند یکی از بهترین ویژگی های آن باشد. 
 
سامسونگ قصد دارد این گوشی را در تاریخ 26 آوریل در آمریکا و کره جنوبی آغاز به فروش کند. 

نظر خودتان را ارسال کنید